• 4. augusta 2022

Zabezpečte si kuchyňu hneď!

Aktuálne nakúpite u nás cez banku Cetelem na splátky s 0 % úrokom bez akontácie a nepreplatíte ani cent vďaka finančnému produktu "úver zdarma".

Navyše si zafixujete dnešné ceny!

Akcia platí do 30.9.2022.Užívajte si novú kuchyňu hneď a nečakajte kým si nasporíte. Vďaka úveru zdarma si môžete dopriať kuchyňu vo vyššom štandarde s kvalitnejšími spotrebičmi . Vzťahuje sa na všetok sortiment s cenou od 100 €. Možnosť poistenia pre prípad neschopnosti splácať. Skutočný nulový úrok, nulová priama platba, nulové poplatky.

Úver zdarma

Všeobecné podmienky:

trvalý pobyt v SR
vek 18 – 70 rokov
trvalý zdroj príjmov ( nie je v skúšobnej alebo výpovednej lehote)

Potrebné doklady:

Platný občiansky preukaz

RPMN príklad :

Reprezentatívny príklad: Pri nákupe tovaru na splátky vo výške 300 €, s fixnou úrokovou sadzbou 0,00 % ročne, so zaplatenou akontáciou 30 €, s počtom mesačných splátok 20, vo výške 13,50 €, (resp. 14,21 € vrátane poistenia), s dobou splatnosti 20 mesiacov je RPMN vo výške 0,00 %. Celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť je 270 €, (resp. 284,20 € vrátane poistenia). Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia spotrebiteľského úveru. Výška RPMN platí za predpokladu žiadania úveru 15. deň v mesiaci s prvou splátkou 15. deň mesiaca nasledujúceho a všetkých ďalších k 15. dňu v mesiaci. Na schválenie a poskytnutie úveru nie je právny nárok.

Viac informácií vám radi poskytneme v našich štúdiách, alebo priamo v Cetelem.


HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS