Franchising

Hlavná stránka  »  Franchising
Sme najväčším predajcom kuchýň v Českej a Slovenskej republike s tradíciou už viac ako 25 rokov.
Naše produkty v rôznych cenových pásmach úspešne oslovujú široké spektrum potenciálnych zákazníkov a zárukou ich špičkovej úrovne sú mnohé medzinárodné certifikáty kvality, ako aj zdravotné a ekologické certifikáty.

Majitelia kuchýň Oresi sú podľa nezávislých prieskumov na našom trhu tými najspokojnejšími zákazníkmi v tejto oblasti.
Koncept Oresi vďačí za svoj úspech nielen maximálnej profesionalite a ústretovému prístupu, ale hlavne úspešne fungujúcej sieti kuchynských štúdií vo forme vlastných a partnerských predajní.

Prečo je naša značka vhodná pre vás

Našim partnerom ponúkame zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti s mnohoročnými skúsenosťami, vlastnými produktmi a prepracovaným systémom starostlivosti a kontroly nad každým obchodným prípadom. To umožňuje maximálnu efektivitu pri predaji a úspešnom podnikaní na trhu v tomto segmente s čo najmenším rizikom a bezkonkurenčnou ponukou. Každý záujemca má vždy lokálnu exkluzivitu a stopercentnú podporu materskej spoločnosti.

Popis ideálneho adepta na franchising

Ambiciózny obchodník hľadajúci sofistikovaný produkt s možnosťou exkluzívneho predaja v ktoromkoľvek regióne. Spolupráca s Oresi je vhodná najmä pre kuchynské a interiérové štúdiá, no našimi potenciálnymi spolupracovníkmi sú taktiež nové, ako aj existujúce prevádzky a predajne s príbuzným sortimentom (elektro, podlahové či kúpeľňové štúdio), ktoré majú záujem rozšíriť svoju ponuku a podnikanie a zvýšiť tak spokojnosť svojich zákazníkov.

Financie

Podľa veľkosti pobočky 20 000 – 60 000 €.
OSLOVILA VÁS NAŠA PONUKA? VYPLŇTE NÁŠ ONLINE FORMULÁR A MY VÁS BUDEME OBRATOM KONTAKTOVAŤ.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023