najčastejšie otázky a odpovede

Kuchynské štúdiá Oresi navštívia denne stovky zákazníkov. Hľadajú kuchyňu podľa svojich predstáv. Často si však až v predvádzacej miestnosti uvedomujú svoje skutočné potreby a možnosti svojho interiéru. Výsledkom sú otázky, s ktorými sa obracajú na pracovníkov siete Oresi. V tejto rubrike sme pre vás pripravili výber najčastejších otázok našich zákazníkov. Pokiaľ vám nejaká odpoveď nepostačí, neváhajte zájsť k nám do Oresi a opýtajte sa osobne. Veľmi radi vám odpovieme.

OTÁZKY A ODPOVEDE

3D Návrh je zdarma?
Oresi odpovedá: 3D návrh tvoríme pre vás a s vami zdarma. Dostávate od nás nezáväznú cenovú ponuku, kde uvidíte, koľko vás vyjde zaobstaranie novej kuchynskej linky. Buď so spotrebičmi, alebo bez, s doplnkovými službami či iným tovarom. Váš návrh je pre vás v našom systéme kedykoľvek k dispozícii k nahliadnutiu, a to bezplatne. Odovzdanie vizualizácie kuchynskej linky v mailovej alebo tlačenej forme je spoplatnená služba vo výške 49,- € s DPH. Poplatok za návrh v celej výške odrátavame z kúpnej ceny kuchynskej linky.

Čo dostávam za 49 €?
Oresi odpovedá:
Dostávate Grafický návrh – 3D vizualizáciu
Dizajnové, koncepčné a technické riešenie
Cenovú ponuku
Pôdorys, bokorys

Ako môžu byť vaše kuchyne také lacné?
Oresi odpovedá: Všeobecne predsa platí, že keď niečo nakupujete alebo vyrábate vo veľkom množstve, vždy ušetríte. Oresi predáva najviac kuchýň v Českej republike a rozširuje svoje aktivity i na Slovensko a na trhy ďalších európskych krajín. Pretože sme najväčší, nakupujeme u našich dodávateľov obrovské množstvá komponentov a príslušenstva pre náš kuchynský nábytok. A vďaka týmto veľkým odberom máme i s tými najväčšími svetovými výrobcami priame vzťahy na jedinečnej úrovni. Preto u nich všetko nakupujeme za mimoriadne dobrých podmienok a trvalo zaisťujeme pre našich zákazníkov najlepšie ceny kuchýň. A tak si so všetkou zodpovednosťou môžeme dovoliť už niekoľko rokov dávať našim zákazníkom garanciu najnižšej ceny Oresi.

Čo presne znamená pojem „bežný meter kuchyne“ a čo zahŕňa cena za bežný meter kuchyne?
Oresi odpovedá: Bežný meter kuchyne je zavedený porovnávací parameter cien kuchýň rôznych typov i značiek a používajú ho všetci predajcovia. Cena za bežný meter sa počíta zo základnej zostavy v najštandardnejších moduloch a myslí sa tým, samozrejme, dolná i horná časť kuchynskej linky, teda horné i dolné skrinky. Do ceny za bežný meter kuchyne sa nezapočítava cena tzv. priebežných prvkov, t. j. pracovnej dosky a osvetľovacej lišty, ktoré si každý zákazník volí individuálne a prakticky sa nedá stanoviť, čo je v tomto prípade štandard.

Viete mi dodať atypické prvky?
Oresi odpovedá: Áno, naše kuchyne dokážeme prispôsobiť akémukoľvek priestoru. Variabilita našich prvkov je mimoriadne veľká a zároveň sme pri montáži schopní vyjsť v ústrety i veľmi špecifickým požiadavkám z hľadiska rozmeru a tvaru.

Dodávate len tie spotrebiče, ktoré vidíme v predajni alebo máte i iné značky a typy?
Oresi odpovedá: Je pravda, že v rámci našich akciových ponúk ponúkame starostlivo vyvážený výber spotrebičov určitých značiek a typov. Teda tie, ktoré vidíte v našich akciových letákoch a pri návšteve predajne. Sme si však istí, že šírka našej cenovo mimoriadne výhodnej ponuky je dostatočná pre každého. Zahŕňa spotrebiče významných a s dôverou prijímaných európskych výrobcov. Sú to vždy spotrebiče spĺňajúce maximálne nároky na kvalitu a prevádzku vo svojej triede, takže si z nich vyberie zákazník, ktorý hľadá základný štandard, ako aj ten, ktorý si chce kuchyňu vybaviť spotrebičmi v najmodernejšom duchu. A vo všetkých kategóriách od štandardu po luxus od nás dostanete naozaj jedinečné zľavy.

V akej podobe dodávate nábytok?
Oresi odpovedá: Nábytok dodávame v demontovanom stave v nábytkových dielcoch a k tomu ponúkame odbornú montáž. Ale sú i zákazníci, ktorí si s montážou poradia sami.

Čo presne znamená vaša garancia najnižšej ceny?
Oresi odpovedá: Je to jednoduché. Keď si v našej predajni necháte – samozrejme zadarmo – vypracovať projekt novej kuchyne a následne nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku na rovnakú kuchyňu od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď túto cenu a ako odmenu ešte pridáme ďalšiu zľavu 5 %.
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár. Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023