Splátkový predaj

Hlavná stránka  »  Splátkový predaj
Chcete si kúpiť novú kuchyňu na splátky? Využite našu výhodnú ponuku s možnosťou nákupu na splátky s 0 % úrokom bez akontácie. Vyberte si vašu novú kuchyňu hneď a bez čakania v Oresi!

PREDAJ NA SPLÁTKY V ORESI

Aktuálne nakúpite u nás cez Home Credit s výhodným úrokom bez akontácie.
Navyše si zafixujete dnešné ceny!
Užívajte si novú kuchyňu hneď a nečakajte, kým si nasporíte. Vďaka úveru zdarma si môžete dopriať kuchyňu vo vyššom štandarde s kvalitnejšími spotrebičmi. Vzťahuje sa na všetok sortiment s cenou od 100 €. Možnosť poistenia pre prípad neschopnosti splácať. Skutočný nulový úrok, nulová priama platba, nulové poplatky.
Úver zdarma

Všeobecné podmienky:
trvalý pobyt v SR
vek 18 – 70 rokov
trvalý zdroj príjmov ( nie je v skúšobnej alebo výpovednej lehote)

Potrebné doklady:

Platný občiansky preukaz
RPMN

PRÍKLAD: Reprezentatívny príklad: Pri nákupe tovaru na splátky vo výške 300 € s fixnou úrokovou sadzbou 0,00 % ročne, so zaplatenou akontáciou 30 €, s počtom mesačných splátok 20, vo výške 13,50 € (resp. 14,21 € vrátane poistenia), s dobou splatnosti 20 mesiacov je RPMN vo výške 0,00 %. Celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť je 270 € (resp. 284,20 € vrátane poistenia). Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia spotrebiteľského úveru. Výška RPMN platí za predpokladu žiadania úveru 15. deň v mesiaci s prvou splátkou 15. deň mesiaca nasledujúceho a všetkých ďalších k 15. dňu v mesiaci. Na schválenie a poskytnutie úveru nie je právny nárok.

HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár. Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023