Strážíme kvalitu Dolti a Dolti collection

Hlavná stránka  »  Strážíme kvalitu Dolti a Dolti collection

NA VÝROBE KUCHÝŇ ORESI SA AKO DODÁVATELIA PODIEĽAJÚ NAJVÝZNAMNEJŠÍ VÝROBCOVIA V NAŠOM ODBORE

Pre iných predajcov kuchýň bývajú výrobky týchto značiek obvykle dôvodom na zvyšovanie ceny. U nás v Oresi to tak nie je z niekoľkých dôvodov.

Predovšetkým sme najväčším predajcom kuchýň v Českej republike a úspešne prenikáme na slovenský, ako aj ďalšie európske trhy. Vďaka tomu odoberáme od našich dodávateľov obrovské množstvo materiálu a komponentov pre výrobu kuchýň. Súčasne platí, že s uvedenými poprednými svetovými výrobcami sme v dlhodobom priamom kontakte. Preto našim zákazníkom trvalo zabezpečujeme najnižšie možné ceny na takto spracovaný kuchynský nábytok.

Dodávky najkvalitnejších materiálov samy o sebe nestačia. Až pri využití najmodernejších strojov a náročných technológií, keď sledujeme mimoriadne jemné a presné parametre všetkých výrobných procesov, je možné dosiahnuť kvalitu, ktorú garantuje značka Oresi.

Sme presvedčení, že vám naša kuchyňa bude slúžiť dlhé roky.

NAŠI PARTNERI

BLUM
Firma Blum dodáva pre kuchyne Oresi špičkové nábytkové kovanie. S vysoko kvalitnými výrobkami tohoto najpoprednejšieho svetového výrobcu chceme čo možno najviac zjednodušiť vašu prácu v kuchyni a urobiť ju maximálne komfortnou. Mimoriadnu kvalitu výrobkov Blum dokladá i fakt, že táto firma poskytuje na svoje produkty doživotnú záruku.

HETTICH
Firma Hettich patrí k svetovej špičke v odbore a pre kuchyne Oresi vyrába kovanie a výsuvy. Tradícia tejto nemeckej firmy sa datuje až do roku 1888 a od tejto doby stále hľadá cesty, ako vylepšovať svoje výrobky tak, aby lepšie slúžili užívateľom.

EGGER
Firma Egger s hlavným sídlom v St. Johann v rakúskom Tirolsku patrí k hlavným výrobcom drevených materiálov v Európe. Pre kuchyne Oresi firma dodáva kvalitné a trvanlivé pracovné dosky a iné komponenty z lamina.

HRANIPEX
Spoločnosť Hranipex z Humpolca je jedným z kľúčových výrobcov a distribútorov nábytkových hrán v strednej a východnej Európe. Jej ABS hrany majú významný podiel na kvalite a odolnosti kuchýň Oresi.

PFLEIDERER
Nemecká spoločnosť Pfleiderer je jedným zo svetových lídrov v odbore laminovaných dosiek pre nábytok a bývanie.

REHAU
Nemecká firma Rehau ako prémiová značka pre riešenia na báze polymérov je v oblasti stavebného a automobilového priemyslu i v ostatných priemyslových odvetviach medzinárodným lídrom. Pre kuchyne Oresi dodáva tesniace lišty a iné doplnky.

RENOLIT
Nemecká firma Renolit je jednou z najvýznamnejších spoločností v odbore plastových fólií a s nimi súvisiacich výrobkov. V oblasti technických a dizajnových inovácií pokladajú odborníci Renolit za neoficiálnu svetovú jednotku. Fólie Renolit nájdete na dvierkach našich kuchýň.

Naša kvalita je preverovaná odborníkmi. Aj preto veríme, že vám naša kuchyňa bude dlho a spoľahlivo slúžiť.

Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) CZCertifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) SKCertifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) AN Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) CZ Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) SK Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) AN Protokol o výsledku certifikace výrobku
kontakt
Návrh kuchyne na mieru
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
Oresi Slovakia s. r. o.
Ul. Gen. M. R. Štefánika 6
911 01 Trenčín
Záujem o kuchynské spotrebiče
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
IČO 448 52 550

Spoločnosť Oresi Slovakia 
je zapísaná

v obchodnom registri vedenom
Okresným súdom Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 22319/R
ŠTÚDIÁ
Oresi s.r.o., Oresi © 2023