predĺžená záruka

Hlavná stránka  »  Predĺžená záruka
Viete, akou výhodou je pre vás predĺžená sedemročná záruka Oresi na aktuálny sortiment kuchynského nábytku našich značiek? A čo znamená skutočnosť, že vám takú záruku poskytneme zadarmo?

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

Kuchynské zostavy našich značiek Dolti, Livanza a Bauformat pre vás vyrábame z perfektných materiálov na špičkových strojoch, ktoré dodržujú technologické štandardy na svetovej úrovni. Do našich kuchýň sme vložili kus poctivej práce, a preto si môžeme dovoliť poskytovať každému majiteľovi týchto kuchýň garanciu predĺženú na desať rokov. Dnes je zvykom, že výrobcovia ponúkajú predĺžené záruky len za príplatok, ktorý podstatne zvyšuje inzerovanú cenu tovaru. My v Oresi poskytujeme predĺženú záruku úplne zadarmo. Vieme, že našim kuchyniam môžeme veriť. A otvorene k tomu hovoríme: Porovnajte našu bezplatnú desaťročnú garanciu s ponukami iných predajcov kuchýň.

Predĺženú záruku neposkytujeme na výpredajové kuchyne, ale i pre ne platia zákonom stanovené záručné lehoty.

Postup získania predĺženej 10-ročnej záruky Oresi
Predĺženú desaťročnú garanciu Vám Oresi poskytne plne automaticky a navyše ZADARMO!

Postup získania predĺženej 5-ročnej záruky na výrobky FRANKE – len s kuchyňami Oresi
V prípade zakúpenia výrobkov Franke získate k zmluve o kúpe kuchyne Oresi tlačenú zostavu pre uplatnenie predĺženej záruky Franke
Vyplnenú zostavu zašlite na registráciu do spoločnosti Franke
Predĺžená záruka Franke 5 ROKOV je poskytovaná v sieti Oresi ZADARMO!

Predĺženú záruku 5 rokov poskytujeme na spotrebiče Siemens, Gorenje, Mora, Candy a Beko. Informácie získate u našich predajcov.
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár. Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023