O nás

Hlavná stránka  »  O nás
Už viac ako 25 rokov sa zaoberáme predajom, vývojom, distribúciou a montážou kuchynských liniek. Snažíme sa byť našim zákazníkom čo najbližšie, a preto neustále zvyšujeme dostupnosť našich produktov a služieb. V roku 2009 sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na Slovensko a v súčasnosti tvorí sieť Oresi celkovo takmer 70 obchodov.

V Českej republike prevádzkuje spoločnosť Oresi s. r. o. v spolupráci so svojimi obchodnými partnermi maloobchodnú sieť predajní kuchynského nábytku pod značkou Oresi KUCHYNE registrovanú v rámci Európskej únie.

FILOZOFIA ZNAČKY

Poskytujeme preverenú kvalitu v nadčasovom dizajne za najnižšie možné ceny a v čo najkratšom možnom termíne. Veľký dôraz je pritom kladený na vysoký užívateľský prínos kuchýň. Teda na funkčnosť, ergonómiu a estetickú hodnotu. To sa týka nielen našich produktov, ale aj celého kontaktu so zákazníkom. Preto predávame naše kuchyne v modernom elegantnom prostredí, sústreďujeme sa na rozsiahle vzdelávanie našich predajcov a stále rozvíjame náš predajný a popredajný servis, ktorý rozhodne patrí k najlepším v odbore aj všeobecne na slovenskom trhu.

Pre splnenie týchto pre nás zásadných kritérií je dôležité, že pri výrobe využívame najmodernejšie stroje a technológie a spoluprácu s tými najlepšími dodávateľmi v segmente.

NAŠI PARTNERI

kontakt
Návrh kuchyne na mieru
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
Oresi Slovakia s. r. o.
Ul. Gen. M. R. Štefánika 6
911 01 Trenčín
Záujem o kuchynské spotrebiče
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
IČO 448 52 550

Spoločnosť Oresi Slovakia 
je zapísaná

v obchodnom registri vedenom
Okresným súdom Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 22319/R
ŠTÚDIÁ
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár. Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023