spokojní klienti

Hlavná stránka  »  Spokojní klienti
listy našich zákazníkov
Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste. Nechajte sa inšpirovať a prečítajte si vyjadrenia našich zákazníkov a klientov, ktorí si vybrali novú kuchyňu u nás v Oresi.
Eva Czompolyová
Košice
Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať. Kupovali sme od Vás kuchyňu na chatu (objednávka síce znela na dcéru, ale keďže som videla jej kuchyňu, ktorú má tiež od Vás, tak som sa rozhodla, že navštívim Vašu pobočku v Košiciach a dám si poradiť). Som veľmi rada, že som tak urobila. Váš pracovník pán Ambriško bol neskutočne milý, ústretový a v mnohom nám poradil. Taktiež pracovníci, ktorí doniesli nábytok, brali svoju prácu maximálne zodpovedne, každú dosku sme prešli, či nie je poškodená, či sedí odtieň. Bála som sa, kto príde zmontovať nábytok, ale zbytočne. Prišli pán Kaščák s kolegom a nebol žiaden problém, pracovali rýchlo, bez prestávky a veľmi precízne. 

Kuchyňa sa všetkým páči, aj keď je maličká, lebo to sme chceli na chatu, ale šikovná. Vrelo odporúčam ďalším zákazníkom. Keď sa rozhodneme vymeniť našu starú kuchyňu v byte, určite využijem Vaše služby, Vášho predajcu pána Ambriška, pracovníkov z dopravy a montážnikov. So všetkými som bola veľmi spokojná. Pri takýchto zamestnancoch sa Vám musí dariť a to Vám aj prajem.
Tatiana Marianičová
Bratislava
Dobrý deň, radi by sme sa poďakovali pani Renáte Bestvinovej za profesionálny a ústretový prístup pri vybavovaní objednávky u vás v predajni Oresi v Petržalke. Pani Renáta flexibilne vyhovela našej požiadavke a umožnila nám stretnutie v čo najkratšom čase. Pri vypracovávaní návrhu kuchyne trpezlivo odpovedala na naše otázky, dala nám množstvo praktických rád a odporúčaní. Jej komunikácia s nami bola vysoko profesionálna a zároveň ľudsky prívetivá. Keďže v ten deň sme absolvovali aj stretnutia v iných kuchynských štúdiách, mali sme možnosť zažiť aj prístup ostatných konkurenčných predajcov, z ktorého sme nemali dobrý pocit.

Tešíme sa na dovoz a montáž kuchyne. Želáme veľa spokojných zákazníkov a príjemný zvyšok dňa, s pozdravom.
Mgr. Monika Fančovičová
Trnava
Dobrý deň, vyslovujem veľkú pochvalu a vďaku p. Ciberejovej z predajne Oresi Tesco Trnava a pánovi Sučíkovi, ktorý previedol bezchybnú montáž kuchyne presne podľa mojich požiadaviek. Oceňujem 100 % profesionalitu, odbornosť, prístup k zákazníkovi – jednanie, vystupovanie, dôveryhodnosť, spoľahlivosť! Keď budem odporúčať, tak Oresi a zvlášť týchto dvoch ľudí. Dúfam, že bude tento e-mail postúpený – doručený správne, na správne oddelenie. Ďakujem a veľa úspechov.
Anna Balážová
Chorvátsky Grob
Dobrý deň, chcela by som sa Vám touto cestou poďakovať za dodanie kuchynskej linky, ktorá sa nám všetkým veľmi páči. Zároveň chcem vyjadriť poďakovanie p. Viznerovej Magdaléne (v predajni v Lamači) za jej profesionálny prístup ku klientovi, za jej milé vystupovanie a rady, ktoré nám poskytla. Vidieť, že svojím vystupovaním a radami vie uspokojiť zákaznika, za čo jej patrí veľká vďaka. Firma Oresi si takýmto prístupom svojich pracovníkov iste získa veľa spokojných zákazníkov. Ďalej by sme sa chceli poďakovať vášmu pracovníkovi – montérovi p. Norbertovi Klásekovi za odbornú prácu pri zameraní a zmontovaní kuchynskej linky. 

Ďakujeme, boli sme nadmieru spokojní s jeho odbornou prácou. Vidieť, že táto práca ho baví a napĺňa, čo bolo patrične vidieť pri realizácii – montáži našej kuchynskej linky. Verím, že s jeho prácou budú spokojní ďalší Vaši klienti. Ďakujeme firme ORESI, radi vaše výborné referencie postúpime ďalším potenciálnym zákazníkom.
Oresi s.r.o., Oresi © 2023