Doplnkový predaj

POKYNY K DARČEKOVÝM POUKÁŽKAM

Sme špecialisti na kuchyne, no tým to zďaleka nekončí! A keďže najčastejšou požiadavkou našich zákazníkov je nadizajnovať ku kuchyni aj obývaciu a jedálenskú časť, máme pre vás vždy pripravené veľké množstvo riešení jedálenských a barových stoličiek, jedálenských stolov, príborníkov, ako aj špeciálnych skríň pre obývaciu časť vášho domova.

Hľadáte šatníkové skrine na mieru?

V ponuke Oresi nájdete tiež ucelený sortiment vstavaných šatníkových skríň vyrobených z tých najkvalitnejších materiálov. Vo vybraných štúdiách Oresi nájdete zároveň aj sortiment kúpeľňového nábytku od nemeckého výrobcu Badea.

Alebo potrebujete zároveň tiež vyriešiť detskú izbu, šatňu či kancelárie? Obráťte sa na ktorékoľvek štúdio Oresi. Naši špecialisti s vami preberú všetky možnosti a vyberú riešenie presne na mieru vašim predstavám.

SME ŠPECIALISTI NA KUCHYNSKÉ SPOTREBIČE A VYBAVENIE KUCHÝŇ

Potrebujete vymeniť spotrebiče alebo drez a batériu, no nie ste si istý, či bude všetko fungovať? Naši špecialisti vám vždy dobre poradia s výberom spotrebičov a navyše s nimi môžete spoločne naplánovať aj ich výmenu, ako aj odbornú montáž a demontáž tých pôvodných. A to všetko navyše za špeciálne a výhodné ceny jedine v Oresi!
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár. Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023