Akcie

Hlavná stránka  »  Akcie

ORESI VÁM DÁ VIAC

Príďte si pre najväčšiu zľavu!

V Oresi v tejto chvíli ešte stále platia najväčšie zľavy, aké sme kedy na kuchyne dávali.

Kým je to možné, pridajte sa k tisícom ľudí, ktorí už túto unikátnu možnosť využili. Sme špecialisti na kuchyne a najväčší predajcovia kuchýň.

To znamená, že na každej úrovni môžete našu kvalitu a všetky služby porovnať s akoukoľvek technicky a koncepčne zodpovedajúcou ponukou konkurencie a vždy zistíte, že Oresi vám dá viac.
Vďaka týmto akciám máte vždy istotu, že v každej cenovej a užívateľskej triede u nás získate pre vás vždy tú najvýhodnejšiu kuchyňu.

Kuchyne strednej triedy Dolti aj naše prémiové kuchyne Livanza a luxusné kuchyne Bauformat sú teraz historicky najvýhodnejšie.

K tomu máte navyše k dispozícii ďalšie zľavy a výhody na našu kompletnú ponuku spotrebičov popredných svetových značiek a ďalších doplnkov.

Vo váš prospech u nás vždy vyhráva pomer výkon/cena, a to v každej triede kuchýň. Oresi je šampión v každej triede. A jednotkou vo výhodách! 

P. S.: My znižujeme ceny, nie kvalitu.
kontakt
Návrh kuchyne na mieru
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
Oresi Slovakia s. r. o.
Ul. Gen. M. R. Štefánika 6
911 01 Trenčín
Záujem o kuchynské spotrebiče
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
IČO 448 52 550

Spoločnosť Oresi Slovakia 
je zapísaná

v obchodnom registri vedenom
Okresným súdom Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 22319/R
ŠTÚDIÁ
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár. Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023