Kuchyne na mieru

Hlavná stránka  »  Kuchyne na mieru

HĽADÁTE NOVÚ KUCHYŇU, KTORÁ BY SPĹŇALA
VŠETKY VAŠE PREDSTAVY A NÁROKY?

Máme pre vás riešenie presne na mieru. Vyberte si novú kuchyňu podľa chuti a vašich požiadaviek vďaka 3D návrhu celkom zdarma a profesionálnym radám našich odborníkov. Zamierte ešte dnes do najbližšieho kuchynského štúdia Oresi!
Ponuka Kuchýň

VYMERANIE KUCHYNE

Vymerajte si priestor pre vašu budúcu kuchyňu podľa nasledujúcich inštrukcií a navštívte našich predajcov, ktorí s vami zdarma vytvoria grafický návrh v 3D programe presne podľa vašej dispozície.

V prípade vášho záujmu naši odborníci zamerajú priestor pre novú kuchyňu:
1. Odpad – priemer 40 mm

2. Prívod teplej a studenej vody, ktorý je osadený rohovým ventilom so sitkom na stojankovú batériu “3/8“. V prípade umiestnenia umývačky alebo práčky sa zabezpečí ventil „T“ rozvorom a ventilom “3/4“.

3. Zásuvka 230 V pre zapojenie umývačky. Zásuvku je nutné umiestniť z pravej alebo ľavej strany umývačky. Zásuvka nesmie byť za umývačkou! Prívod vody a odpad umývačky je napojený na drez. Ak má umývačka vlastný prívod vody a odpad, musí byť ako prívod, tak aj odpad umiestnený vedľa umývačky. Nikdy nesmie byť za umývačkou!

4. Plynový uzáver musí byť prístupný mimo priestor sporáku.

5. El. prívod 230/400 V (výkon 11 kW) pre sporák – škatuľa alebo vodič v max. dĺžke 1500 mm. Prívod je nutné umiestniť z pravej alebo ľavej strany.

6. Zásuvka 230 V pre zapojenie elektrickej rúry, ktorá je kombinovaná s plynovou varnou doskou. Zásuvku je nutné umiestniť po pravej alebo ľavej strane elektrickej rúry.

7. Zásuvka 230 V pre vstavanú rúru.

8. Zásuvka 230 V pre vstavanú mikrovlnnú rúru.

9. Zásuvka 230 V pre vstavanú chladničku.

10. Zásuvka 230 V pre podvesný odsávač pár.

11. Zásuvka 230 V a odťah pre vstavaný odsávač pár. Pozn.: Problematiku umiestnenia odťahov a el. prívodov všetkých odsávačov pár konzultujte s predajcom.

12. Zásuvka 230 V pre skrinku s osvetlením. Umiestnenie podľa rozmerov hornej skrinky.

13. Vypínač pre skrinku s osvetlením.

14. Zásuvka 230 V pre osvetlenie umiestnené v rampe nad hornými skrinkami. Umiestnenie podľa rozmerov hornej skrinky.

15. Vypínač pre osvetlenie umiestnené v skriňovej rampe.

16. Zásuvky pre drobné spotrebiče. Pozn.: Zásuvky 230 V a 400 V nemožno umiestniť do vzdialenosti 200 mm z ľavej alebo pravej strany od rozvodov vody.

17. Zásuvka 230 V a odťah pre komínový odsávač pár.
V rámci SR tvoríme obchodnú sieť prevádzok, kde sa s nami môžete stretnúť osobne. Ponúkame vám odborné poradenstvo a môžete si tiež pozrieť konkrétne kuchyne v našich štúdiách.
ŠTÚDIÁ
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár.
Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023
    cross