Dizajnéri

Hlavná stránka  »  Dizajnéri

Pôsobíte vo svete interiérového dizajnu? 
Spolupracujte s nami!

Máte skúsenosti vo svete interiérového dizajnu alebo ste začínajúci tvorca s veľkým potenciálom? Radi by sme vás pozvali k jedinečnej spolupráci.

V súčasnosti otvárame dvere pre spoluprácu s talentovanými dizajnérmi ako ste vy. Veríme, že spojením vášho umeleckého nadania a našej podpory dokážeme vytvoriť jedinečné riešenia, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

Výhody spolupráce:

Zázemie silnej spoločnosti

Spolupráca umožňuje využiť výhody a zázemie silnej spoločnosti. Spoločnosť Oresi má na česko-slovenskom trhu silnú pozíciu v oblasti kuchynského dizajnu a predávame špičkové produkty od renomovaných výrobcov za najvýhodnejšie ceny.

Naše priestory pre schôdzky s klientom

Využívanie priestorov pre stretnutia s klientmi umožňuje efektívnejšiu komunikáciu. Dizajnéri a architekti môžu prezentovať svoje nápady aj s ukážkami riešení priamo v prezentačných priestoroch, čo môže zvýšiť spokojnosť klientov a prispieť k pozitívnym referenciám a dlhodobým vzťahom s klientmi.

Zaujímavé provízie

Každý projekt bude mať transparentne definovanú percentuálnu províziu z rozpočtu projektu.

Rast spolu s projektmi

Naša spolupráca môže rásť s počtom projektov, ktoré dokážeme úspešne zrealizovať.

Možnosti riešenia atypického nábytku

Spolupráca umožňuje dizajnérom a architektom riešiť špecifické potreby klientov v oblasti nábytku a vytvárať jedinečné a funkcionálne kúsky, ktoré sú dokonale zladené s celkovým dizajnom projektu.

Prístup ku kontaktom našich klientov

V prípade dlhodobej spolupráce Vám poskytneme prístup k rozsiahlemu portfóliu klientov, pričom zdieľanie kontaktov môže otvoriť dvere k novým príležitostiam a projektom.

Byť súčasťou komunity

Príležitosť stať sa súčasťou aktívnej a podpornej komunity.

Tešíme sa na možnosť spolupracovať s vami a tvoriť spolu výnimočné interiérové projekty.
Oslovila vás naša ponuka? Vyplňte náš online formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023