Kuchyne Livanza a Bauformat sú ekologické a bezpečné

Spoznajte skratky, ktoré vám prinesú bezpečie! Nemecké kuchyne Livanza, ktoré patria do portfólia vlastných značiek Oresi a luxusné kuchyne Bauformat, sú zdravotne nezávadné a konštrukčne stabilné a majú nielen trendy dizajn a kvalitné spracovanie s veľkým podielom ručnej práce, ale sú aj certifikované v oblasti zdravia a bezpečnosti, ako aj s ohľadom na životné prostredie. Ekologické certifikáty a certifikáty kvality potvrdzujú, že ich využívanie je maximálne bezpečné, že ich výroba, použité materiály a postupy nijakým spôsobom nezaťažujú životné prostredie.

Zlaté M
Cenný certifikát Golden M (Zlaté M) udeľuje nemecká asociácia pre zabezpečenie kvalitatívnych vlastností nábytku so zameraním na jeho životnosť a zdravie užívateľov. Je zárukou toho, že kuchyne sú zdravotne nezávadné, použité materiály nijakým spôsobom nepoškodzujú zdravie a že neobsahujú napríklad prchavé látky, ťažké kovy alebo formaldehyd. Keďže kuchyne Livanza a Bauformat tento certifikát majú, čo znamená, že ste doma vo svojej Livanza a Bauformat kuchyni všetci v bezpečí.


Bezpečná GS
Naše Livanza a Bauformat kuchyne sú označované medzinárodne uznávanou nemeckou značku GS (Geprüfte Sicherheit). Nábytok, ktorý ju má, spĺňa vysoké štandardy kvality a bezpečnosti podľa nemeckého zákona o bezpečnosti technických výrobkov. Na získanie tohoto certifikátu je potrebné nábytok a konštrukčné riešenia testovať v náročných podmienkach, či spĺňa nemecké a európske technické normy bezpečnosti. Jednoducho povedané, Livanza a Bauformat kuchyne sú kvalitné, bezpečné a technologicky konštrukčne stabilné.

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS