Hviezdne kuchyne

To, čo ma úplne presvedčilo, keď som sedela s Vaším šéfom (p. Ladislavom Jelenom, poz. autorky) a rozprával mi o tom, aké sú jeho myšlienky, ako chce podporovať ľudí, a ako chce pomáhať svojou prácou. Mne je to veľmi blízke, tiež chcem takto fungovať a fungujem tak. Či už píšem články na blog, či robím módu, chcem, aby to ľuďom pomáhalo. To bolo to spojivko medzi mnou a Oresi.

Nika Macinská (autorka projektu Denník mamy 8 detí, blogerka roka 2019)

Žena, či chce, alebo nie, kuchyňa je jej súčasťou. Patrí k nej. Kúpili sme si netradičný mezonet v Starom meste v Bratislave, v ktorom som okamžite videla obrovský potenciál a v hlave som úplne videla svoju novú krásnu a praktickú kuchyňu. Navrhovala som ju v spolupráci s veľmi talentovaným pánom dizajnérom z kuchynského štúdia Oresi. Náramne som si to užívala a teraz som zo svojej kuchyne neskutočne šťastná. Ten pocit variť vo svojej novej nádhernej presvetlenej kuchyni na mieru, s novými spotrebičmi a s peknou podlahou k tomu, je na nezaplatenie.

Milena Minichová (filmová a muzikálová herečka)

Kuchyňa je v každej rodine tou najdôležitejšou miestnosťou. Ja vždy s úsmevom hovorím, že v kuchyni sa varí rodinné šťastie. Preto som rada, že som narazila na odborníkov v Oresi, ktorí dokážu navrhnúť kuchyňu tak, aby bola pekná a dobre sa v nej pracovalo. Takže každá chvíľa v kuchyni je potom pre človeka radosťou. A skvelé je, že to ani moc nestálo.

Kvetka Horváthová

Toužila jsem po otevřeném obytném prostoru spojeném s kuchyní, která by měla pracovní ostrůvek. V prodejně Oresi jsem natrefila na svoji vysněnou kuchyň v kombinaci odstínů vanilky a wengé. Protože se mi moc líbila a firma vyrábí nejen nábytek do kuchyně, došlo i na další vybavení interiéru. Najdete zde všechny tóny kávy, někde je espresso, jinde zase caffe` latte a je tu i mléko.

Petra Janů

S kuchyňou Oresi sa cítim ako kuchárska šampiónka! :)Magdaléna Rybáriková

Linku a spotrebiče som vyberal v kuchynskom štúdiu Oresi, ktoré má lákavý slogan „ Dáme Vám viac“. Spoločne sme to kreslili a dohodli sa na konečnom efekte. V štúdiu som si vyberal všetko sám a hneď mi návrhy ukazovali na počítači v 3D. To ma bavilo.


Marian Vojtko

S mou kuchyní Oresi jsem spokojená, líbí se mi. Je také vidět, že pěkná kuchyňská linka nemusí být vůbec drahá, může si ji dovolit každý. Stačí citlivý návrh a čistý styl. Naopak drahé věci umí kupovat každý.


Mahulena Bočanová

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS