Realizácie kuchýň
Hlavná stránka  »  Realizácie kuchýň   »  Veľká kuchyňa od Oresi do panelákového bytu

STARÁ KUCHYŇA

Slečna Jarka si panelákový byt po rodičoch kúpila na hypotéku, preto jej na rekonštrukciu nezostávalo veľa peňazí. Nemala ani nápady a ani nebola manuálne zručná. S pomocou rodiny zrekonštruovali dve izby. No na zvyšok holobytu jej nezostávali ani sily, ani financie. Pomohla jej televízna relácia „Postav si sen“. A kuchyňa od Oresi.

Kuchyňa bola pôvodná, ešte z čias, keď sa do bytu nasťahovali jej rodičia, a obsahovala staré skrinky aj staré spotrebiče. Obývačka bola prázdna a celkovo pôsobil byt ako v podstate neobývaný.
pred prerábkou kuchyne - Fotky

NOVÁ KUCHYŇA

Dizajnéri pre Jarku navrhli veľkú modernú kuchyňu z radov Dolti a Dolti collection by Andrea Capovilla a spojili ju s obývačkou.

Spojený priestor sa tak prevzdušnil a nepôsobil stiesnene. Linku navrhli do tvaru písmena „U“, pričom jedna časť bola situovaná pod stenou, ktorá bola čiastočne otvorená smerom do obývačky. V celom priestore následne zjednotili podlahu a zvolili drevenú, ktorá nahradila staré lino. Biela kuchyňa ARTIQA v hodvábnom lesku tak rozžiarila celý priestor a spojenie so šedým supermatom modelu Velvet Star je pritom aktuálne a trendové a zároveň nadčasové.
Po prerábkE kuchyne - fotky
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár.
Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023