Realizácie kuchýň
Hlavná stránka  »  Realizácie kuchýň   »  Prekvapenie pre mamičku

STARÁ KUCHYŇA

V televíznej relácii „Postav si sen“ sa premena bývania uskutočnila v dome z osemdesiatych rokov minulého storočia, kde zostalo aj pôvodné vybavenie. Pre svojich rodičov si ju prial syn Jakub.

Kuchyňa bola v miestnosti rozdelená do dvoch častí, na väčšiu linku s drezom a pracovnou plochou a na blok s varnou doskou, digestorom, mikrovlnkou a rúrou. Odkladacia časť vedľa varnej dosky bola sklápacia, aby neprekážala pri dverách. Rodičia o prestavbe hovorili už roky, ale vždy malo prednosť niečo iné. Veľká moderná kuchyňa do zrekonštruovaného priestoru pochádzala od Oresi, partnera programu.
pred prerábkou kuchyne - Fotky

NOVÁ KUCHYŇA

Dizajnéri navrhli do zrekonštruovaného priestoru kuchyňu z radu Dolti Collection by Andrea Capovilla s veľkým ostrovčekom. Vznikla kombináciou bielej s farbou cappuccino a šedou. Modely MAGIQ vysoký lesk arctic a Silk touch hodvábny mat cappuccino s korpusmi Lava a White vytvárajú príjemne svetlé a elegantné prostredie.

Dispozične sa kuchyňa premenila. Linka bola tiež umiestnená na celej stene, no pribudol ostrovček. Bola odstránená polpriečka medzi jedálňou a obývacou izbou, zväčšený bol otvor medzi kuchyňou a jedálňou. A kuchyňa získala navyše aj tajomstvo. Posledná sekcia vpravo totiž nie je kuchynská skrinka. Sú to dvere, ktorými sa prechádza do špajze nachádzajúcej sa vo vedľajšej miestnosti.

Priestor sa spojil do jedného celku, dizajnéri si mohli dovoliť zamurovať jeden vstup do kuchyne a do novovzniknutej niky umiestniť pracovný kút. Kuchyňa disponuje veľkým ostrovčekom s možnosťou sedenia.

Neutrálna pracovná doska v dekore Chromix je zhodná s obkladovým panelom. V bielej kuchyni vo vysokom lesku MAGIQ je umiestnený biely drez a batéria značky Franke. Pracovné miesto osvetľuje LED pás na dne spodných skriniek, ktoré zdobia držadlá G11-456a.

Nábytok do veľkej kuchynskej zostavy s ostrovnou časťou vyšiel na 91 902 českých korún, teda približne 3 820 €. Spotrebiče v kombinácii čiernej farby a nerezu značky Gorenje, ktoré podporili moderný vzhľad kuchyne stáli 67 137 českých korún, čiže približne 2 790 €.
Po prerábkE kuchyne - fotky
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár.
Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023