Realizácie kuchýň
Hlavná stránka  »  Realizácie kuchýň   »  Ostrovná kuchyňa od Oresi pre pani Míšu

STARÁ KUCHYŇA

Dvesto rokov starý dom, v ktorom rodina z televíznej relácie „Postav si sen“ žije, síce poskytoval strechu nad hlavou, ale domov rozhodne nepripomínal. Okrem iného v ňom chýbalo predovšetkým srdce domova v podobe kuchyne. Tento sen opäť splnila spoločnosť Oresi.

Jirka sa dom po predkoch síce rozhodol zrekonštruovať, ale prestavba prebiehala veľmi pomaly a trvala už viac ako päť rokov. Život v takomto provizóriu bol vysiľujúci, a preto nebolo divu, že prinášal partnerské nezhody. Na dostavbu nezostával čas a rodine už došli aj financie.

Keď dizajnéri vošli prvýkrát do domu, nadobudli dojem, že túto premenu nezvládnu. Majitelia už mali vytvorený koncept domu, no bohužiaľ sa zdalo, že rozmiestnenie miestností je vyriešené zle.
pred prerábkou kuchyne - Fotky

NOVÁ KUCHYŇA

Vytvorili tak úplne nový koncept, v ktorom dom rozdelili na spoločenskú časť s obývacou izbou, jedálňou a kuchyňou a pokojovú zónu so spálňami.

Interiér poňali citlivo a rozhodli sa kombinovať surové prírodné materiály – drevo, kov a trámy spolu s modernejšími materiálmi. V kuchyni to boli hladké dvierka vo farbe lávy modelu PIQTORY z radu Dolti.

Tie boli doplnené o prvky, ktoré pochádzajú z radu Dolti Collection by Andrea Capovilla. Išlo o dekory dreva Dub Strong Way, Dub True Nature, ktoré boli použité na pracovnej doske a obklade za linkou.

A na ostrovčeku a časti obkladu bol použitý dekor Keramika antracitová. Za nábytok do tejto veľkej kuchyne by ste zaplatili 92 617 českých korún, teda približne 3 850 €. Spotrebiče vyšli na 67 137 českých korún, čiže približne 2 790 €.
Po prerábkE kuchyne - fotky
HĽadáte odpovede na vaše otázky? Stačí vyplniť tento formulár.
Obratom vás budeme kontaktovať. Spoľahnite sa.    Oresi s.r.o., Oresi © 2023