Oresi vám dá viac!

Príďte si pre najväčšiu zľavu!

V Oresi v tejto chvíli ešte platia najväčšie zľavy, aké sme kedy na kuchyne dávali. Kým je to možné, pridajte sa k tisícom ľudí, ktorí už túto unikátnu možnosť využili.Príďte si k nám pre zľavu – až 45%

Sme špecialisti na kuchyne a najväčší predajcovia kuchýň. To znamená, že na každej úrovni môžete našu kvalitu a všetky služby porovnať s akoukoľvek technicky a koncepčne zodpovedajúcou ponukou konkurencie a vždy zistíte, že Oresi vám dá viac.

Ponúkame vám teraz jedinečnú kombináciu zľavy až 45% s množstvom bonusov a výhod.Vďaka týmto akciám máte vždy istotu, že v každej cenovej a užívateľské triede u nás získate vždy tu pre vás najvýhodnejší kuchyňu.

Kuchyne strednej triedy Dolti aj naše prémiové kuchyne Livanza a luxusné kuchyne Bauformat sú teraz historicky najvýhodnejšie. K tomu ďalšie zľavy a výhody na našu kompletnú ponuku spotrebičov popredných svetových značiek a ďalších doplnkov. A navyše naša predĺžená sedemročná záruka, ktorá je ako jediná na trhu poistená v poisťovni Kooperativa bez akejkoľvek finančnej účasti zákazníka. Vo váš prospech u nás vždy vyhráva pomer výkon/cena, a to v každej triede kuchýň.

Oresi je šampión v každej triede. A jednotkou vo výhodách

P.S. My znižujeme ceny, nie kvalitu.

Inteligentné kuchyne Dolti teraz so zľavou až 45%

Ideálny pomer medzi výkonom a cenou!

Naša nová značka Dolti ponúka škálu atraktívnych dezénov, variabilný rad modulov a priestorových riešení, rozsiahle príslušenstvo pre vysoký užívateľský komfort. To všetko za bezkonkurenčnú cenu, ktorá je teraz znížená u všetkých modelov kuchýň Dolti až o 45%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky. Váš predajca Oresi Vám zhotoví návrh v 3D, a to nezáväzne a úplne zadarmo.

Platí na objednávky uzatvorené do 30. 4. 2021

Kuchyne Livanza za akciové ceny znížené až o 45%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany.

Atraktívne prémiové kuchyne Livanza prinášajú mimoriadnu šírku výberu ako v oblasti dizajnu, tak v rovine technológií. Vyrábame ich individuálne, presne na mieru, v modernej nemeckej továrni.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45 %.


Platí na objednávky uzatvorené do 30. 4. 2021

Kuchyne Bauformat za akciové ceny znížené až o 45%

Nemecký perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusné kuchyne Bauformat od nemeckého výrobcu so storočnou tradíciou vynikajú užívateľským komfortom, reprezentatívnou estetikou a najvyspelejšími technológiami. Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45%.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45%.

Bauformat na slovenskom trhu exkluzívne v Oresi.

Platí na objednávky uzatvorené 30. 4. 2021

Majster na vlastné triko

Ty, čo vládneš remeslu, zmontuj si sám vysnenú kuchyňu.

Ak ste zručný remeselník, využite možnosť dodania kuchyne bez montáže s dopravou, alebo s možnosťou vyzdvihnúť svoju kuchyňu z centrálneho skladu v Trenčíne. Viac informácií Vám radi poskytneme v našich kuchynských štúdiách.

Platí na objednávky uzatvorené do 30. 4. 2021

K Oresi kuchyni 3 spotrebiče!

Ku každej krásnej kuchyni od 2 990,- €

Oresi kuchyne a spoločnosť Gorenje prinášajú jedinečnú vianočnú ponuku 3 veci k životu zdarma k novej kuchyni na mieru. Prineste si radosť, pokoj a lásku do Vašej kuchyne splnených prianí.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 12. 2020

Kuchyne z udržateľných zdrojov

Naše nemecké kuchyne majú certifikát PEFC.

Certifikát "Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes” (Program pre vzájomné uznávanie lesných certifikačných schém) zabezpečuje, že drevo a nedrevené produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, ekonomických a sociálnych štandardov.

Platí stále

Nová služba pre vás

Mobilné kuchynské štúdio Peter Meter

Vy nemusíte ani pohnúť prstom, my prídeme za Vami a vyriešime všetko na mieste.

Potrebujete novú kuchyňu? Máte návrh alebo predstavu a neviete čo ďalej? Hľadáte návrh zadarmo a chcete priamo a hneď vedieť Vaše možnosti osobne? Neradi čakáte a uprednostňujete jednoduché a šikovné riešenia priamo na mieste?

Naša mobilná úderka príde za vami. Senior návrhár kuchýň zodpovie všetky Vaše otázky, predvedie vzorky, dekory, vyráta cenovú kalkuláciu, zameria Váš priestor a to všetko v termíne, ktorý vám vyhovuje. Nevystrčíte ani nos z domu a nič za to neplatíte.

Platí stále

Sklenená zástena zdarma!

Buďte si istí kuchyňou Oresi!

Využite nevšedný darček Oresi ku kuchyni v akcii: moderná, odolná a hygienická sklenená zástena zadarmo k nákupu kuchynského nábytku a spotrebičov.

Platí na objednávky uzatvorené do 15. 11. 2020

Táto kuchyňa vychádza 2 975 €

My nezdražujeme!

kompletne vrátane dizajnových spotrebičov SIEMENS a Franke namiesto pôvodných 5 602 €.

Platí na objednávky uzatvorené do 15. 11. 2020

My nezdražujeme

Oresi vám dá viac!

Na rozdiel od všeobecnej tendencie na slovenskom trhu nielen v segmente kuchýň, my v Oresi nezdražujeme. To, čo už mnohí z vás postrehli, potvrdzujú aj cenoví analytici - za rovnaké produkty, či služby, dnes zaplatíte viac. Najlepšie to vidíme na cenách potravín, v reštauráciách, alebo v oblasti vzdelávania. Ceny stúpajú najmä v dôsledku neúmerného rastu režijných nákladov výrobcov v súvislosti s opatreniami proti šíreniu koronavírusu, v potravinách je to aj všeobecným suchom a našu československú firmu ovplyvňuje aj oslabovanie českej koruny.

Oresi väčšinu komponentov kuchýň nakupuje na európskom trhu a hoci predpokladáme, že tento vývoj cien nie je zastaviteľný v dohľadnom čase, rozhodli sme sa, že my nezdražujeme. Uťahujeme opasky za Vás a tak držíme ceny pre Vás.

V rámci aktuálnej ponuky si teda u nás môžete zaobstarať kuchyňu za pôvodné ceny Oresi navyše znížené o akčnú zľavu - 45%.

P.S. My znižujeme ceny, nie kvalitu.

Platí stále

Skutočný online plánovač kuchýň

Plánovanie kuchyne nebolo nikdy jednoduchšie!

S novou službou "Oresi STREAM" sa v priebehu jednej online konzultácie môžete dotknúť svojej vysnívanej kuchyne. Nenechajte si ujsť technologickú novinku, jedinečnú skúsenosť a extrémne reálnu 3D vizualizáciu

Platí stále

45% zľava na všetky kuchyne

„To naozaj dôležité je, aby sme mali v našich kuchyniach dostatok svetla, miesta a radosti pre každodenné aktivity.“ Kuchyne pre život

Malé, biele, s ostrovčekom, po strop, z udržateľných zdrojov, minimalistické, vidiecke, lesklé, matné… všetky kuchyne, aké si viete predstaviť, sú teraz viac ako dostupné u nás v Oresi.

Platí na objednávky uzatvorené do 15. 11. 2020

Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte viac! Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Pokiaľ ide o perfektnú funkčnosť kuchyne s prihliadnutím na ergonómiu a užívateľský komfort, vychádza vám v ústrety naša jedinečná kombinácia nízkej ceny, exkluzívne predĺženej záruky zadarmo a odborného poradenstva pri výbere spotrebičov, ktoré sa stanú vašimi nevyhnutnými pomocníkmi.

Všetky ceny spotrebičov priebežne aktualizujeme tak, aby boli pre vás vždy tie najvýhodnejšie. Na aktuálnu ponuku spotrebičov a ich cien znížených v rámci akcie Oresi vám dá viac sa spýtajte našich predajcov. Pre základnú predstavu o našej širokej ponuky stoviek produktov od mnohých svetových značiek vám na tejto stránke ponúkame ako príklad stručný výber spotrebičov rôznych kategórií s aktuálne zníženými akciovými cenami.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa o výhodnosti našej ponuky.

Ponuka pre vás

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Ponuka značkových drezov

Značková kvalita za skvelú cenu!

Určite chcete značkovú kvalitu za skvelú cenu! Aj v tejto kategórii ponúkame iba tovar overených značiek, ktoré po stránke kvality a dizajnu dominujú trhu. A my vám túto značkovú kvalitu ponúkame za zvýhodnené ceny a navyše s päťročnou zárukou. Nech vaši priatelia obdivujú vašu novú kuchyňu nielen ako celok, ale aj v mnohých jednotlivých detailoch.

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo

Tvoríme ho s Vami zdarma!

Spolu s Vami vytvoríme nezáväzne grafický návrh v 3D vrátane kalkulácie zadarmo. Naši odborní predajcovia sú špeciálne školení, aby pripravili návrh presne na mieru vášmu priestoru a s ohľadom na vaše potreby. V Oresi máte vždy istotu, že návrh, ktorý vám vytvárame, je v duchu moderných trendov bývania a rešpektuje zásady ergonómie a užívateľského komfortu. Odovzdanie vizualizácie kuchynskej linky je spoplatnené.

Poplatok za návrh v celej výške odrátavame z kúpnej ceny kuchynskej linky.

Platí stále

Oresi sedemročná záruka

Z kvality sme nepoľavili!

Všade šetríme, znižujeme ceny, ale kvalita nášho nábytku je pre nás prvoradá. Na tomto webe nájdete tiež rad certifikátov od prestížnych vedeckých inštitúcií, ktoré dokazujú konštrukčnú a funkčnú nezávadnosť nášho nábytku a tiež jeho zdravotnú a hygienickú nezávadnosť. Preto si môžeme dovoliť poskytovať na náš nábytok záruku predĺženú na 7 rokov.

Prehľad certifikátov Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 12. 2020

Päťročná záruka zadarmo

Päťročná istota v Oresi!

Najlepšie je, ak má človek pokoj. U nás dostanete spotrebiče popredných svetových značiek za výborné ceny a pri vybraných výrobcoch aj s exkluzívne predĺženou zárukou, ktorá je samozrejme zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí pri vybraných spotrebičoch

Päťročná záruka na drezy a príslušenstvo

Dlhé roky bez starosti!

Pri oboch nami ponúkaných značiek drezov, Franke a Pyramis, sme pre vás dohodli predĺženú päťročnú záruku, ktorá platí exkluzívne v Oresi a je pre vás úplne zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 12. 2020

Garancia najnižšej ceny

A teraz to najlepšie!

Garancia najnižšej ceny je tu preto, aby ste si nakupovanie novej kuchyne doslova užili. Neváhajte a spoločne s našimi odbornými predajcami porovnajte akúkoľvek konkurenčnú ponuku porovnateľnej kvality. Pokiaľ nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď rovnakú cenu a ako odmenu pridáme ešte zľavu 5%. Chceme, aby pre vás naša cena a kvalita boli vždy tie najlepšie.

Ponuka pre vás

Platí stále

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS