Strážíme kvalitu Dolti a Dolti collection

Na výrobe kuchýň Oresi sa ako dodávatelia podieľajú najvýznamnejší výrobcovia v našom obore.

Pre iných predajcov kuchýň bývajú výrobky týchto značiek obvykle dôvodom k zvyšovaniu ceny. U nás v Oresi tomu tak nie je z niekoľkých dôvodov. Predovšetkým sme najväčším predajcom kuchýň v Českej republike a úspešne prenikáme na Slovensko a ďalšie európske trhy. Vďaka tomu odoberáme od našich dodávateľov obrovské množstvo materiálu a komponentov pre výrobu kuchýň. Súčasne platí, že s uvedenými poprednými svetovými výrobcami sme v dlhodobom priamom kontakte. Preto našim zákazníkom trvalo zabezpečujeme najnižšie možné ceny na takto spracovaný kuchynský nábytok.

Dodávky najkvalitnejších materiálov samy o sebe nestačia. Až pri využití najmodernejších strojov a náročných technológií, kedy sledujeme mimoriadne jemné a presné parametre všetkých výrobných procesov, je možné dosiahnuť kvalitu, ktorú garantuje značka Oresi.

Sme presvedčení, že vám naša kuchyňa bude slúžiť dlhé roky.

Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) CZ
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) SK
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) AN

Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) CZ
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) SK
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) AN

Protokol o výsledku certifikace výrobku


BLUM

Firma Blum dodáva pre kuchyne Oresi špičkové nábytkové kovanie. S vysoko kvalitnými výrobkami tohoto najpoprednejšieho svetového výrobcu chceme čo možno najviac zjednodušiť vašu prácu v kuchyni a urobiť ju maximálne komfortnú. Mimoriadnu kvalitu výrobkov Blum dokladá i fakt, že táto firma poskytuje na svoje produkty doživotnú záruku.

www.blum.com

HETTICH

Firma Hettich patrí ku svetovej špičke oboru a pre kuchyne Oresi vyrába kovanie a výsuvy. Tradícia tejto nemeckej firmy sa datuje až do roku 1888 a od tejto doby stále hľadá cesty, ako vylepšovať svoje výrobky tak, aby lepšie slúžili užívateľom.

www.hettich.com

EGGER

Firma Egger s hlavným sídlom v St. Johann v rakúskom Tyrolsku patrí k hlavným výrobcom drevených materiálov v Európe. Pre kuchyne Oresi firma dodáva kvalitné a trvanlivé pracovné dosky a iné komponenty z lamina.

www.egger.cz

HRANIPEX

Spoločnosť Hranipex z Humpolca je jedným z kľúčových výrobcov a distribútorov nábytkových hrán v strednej a východnej Európe. Jej ABS hrany majú významný podiel na kvalite a odolnosti kuchýň Oresi.

www.hranipex.cz

PFLEIDERER

Nemecká spoločnosť Pfleiderer je jedným zo svetových lídrov v obore laminovaných dosiek pre nábytok a bývanie.

www.pfleiderer.com

REHAU

Nemecká firma Rehau, ako prémiová značka pre riešenie na báze polymérov, je v oblasti stavebného a automobilového priemyslu i ostatných priemyslových odvetví medzinárodným lídrom. Pre kuchyne Oresi dodáva tesniace lišty a iné doplnky.

www.rehau.cz

RENOLIT

Nemecká firma Renolit je jednou z najvýznamnejších spoločností v odbore plastových fólií a s nimi súvisiacich výrobkov. V oblasti technických a dizajnových inovácií pokladajú odborníci Renolit za neoficiálnu svetovú jednotku. Fólie Renolit nájdete na dvierkach našich kuchýň.

Naša kvalita je preverovaná odborníkmi. Aj preto veríme, že vám naša kuchyňa bude dlho a spoľahlivo slúžiť.

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS