Drôtený program

Drôtený program Mivokor za jedinečné ceny

Drôtený program českého výrobcu, spoločnosti Mivokor, zodpovedá najnáročnejším požiadavkám na kvalitu a funkčnosť tejto dôležitej výbavy každej modernej kuchyne. Spolupráca Oresi a Mivokor navyše prináša všetkým záujemcom o využitie drôteného programu jedinečnú cenovú ponuku. Navštívte ktorékoľvek z kuchynských štúdií Oresi a zoznámte sa s exkluzívnymi cenami drôteného programu Mivokor.

Drôtený program výrazne zlepší využitie úložných priestorov v kuchyni

Drôtený program, jednoducho povedané sú rôzne koše a závesy vyrobené z kovu a zabezpečené kvalitnou povrchovou úpravou tak, aby všetky tieto prvky boli zároveň ozdobou kuchyne. Asi najväčším prínosom pre udržiavanie prehľadu a poriadku v kuchyni sú plnovýsuvné koše, ktoré dokonale nahrádzajú zásuvky, je do nich vidieť zo všetkých strán a značne zjednodušujú upratovanie v kuchyni, pretože sa v nich nevytvára neporiadok. Výborné sú koše tvarovo prispôsobené do skriniek pod drezom. V čom spočíva ich výhoda? Majú tvar, vďaka ktorému sa dokážu zasunúť tesne pozdĺž sifónu a umožnia vám využiť miesto, ktoré inak zostane prázdne. Lepšie využitie priestoru je ďalším významným prínosom drôteného programu, ktorý skrátka dokáže byť veľmi variabilný. Príkladom sú rôzne prvky pre využitie rohových skriniek pri kuchynských linkách v tvare L. V rohu vždy vznikne ťažko dostupný slepý priestor. Drôtený program pre využitie týchto priestorov ponúka dnes veľmi obľúbené otočné polkruhové alebo trištvrte kruhové koše, ktoré sa z tohto slepého priestoru vzadu v skrinke vytočia von. V ponuke máme veľmi atraktívny prvok rozkladacieho rohu, presnejšie povedané rohové výsuvné koše, čo je skutočne také malé priestorové kúzlo. A podobne príjemne Vám všetko rovno do ruky podajú cargá. To sú plnovýsuvné moduly, vďaka ktorým si vlastne vytiahneme celú skrinku a máme ju prístupnú z oboch strán. V zmenšenej mierke sú takzvané kečupové skrinky, vo väčšej šírke sa cargá používajú na fľaše. Vždy sú výhodné pri manipulácii so sklom, ktoré by sa pri vyberaní z menej prehľadných priestorov mohlo rozbiť. A veľké cargá sa používajú ako skrine na potraviny. K našej téme patrí tiež závesný program, pre všetkých, ktorí chcú mať rôzne kuchynské pomôcky pekne po ruke.

Mivokor - preverená aj stále preverovaná česká kvalita

Od drôteného programu očakávame dlhodobú trvanlivosť a funkčnú stálosť. Práve na výrobku nášho partnera, spoločnosti Mivokor sa môžete presvedčiť o tom, čo je podstatné pre dlhoročnú spokojnosť. Kôš značky Mivokor je vyrobený z pevného robustného drôtu. Nielenže dlho vydrží, ale vďaka svojej robustnosti kôš menej rachotí na pojazdoch. Jeho povrchová úprava je testovaná v soľných kúpeľoch. Vďaka tomuto testovaniu majú výrobky Mivokoru vysokú odolnosť voči korózii. Pokiaľ ide o drôtený program, tak na náš trh sa dostanú výrobky rôzneho pôvodu a taktiež rôznej kvality. My v Oresi sme sa snažili nájsť pre našich zákazníkov čo najvyššiu spoľahlivosť a našli sme ju v kvalitnom českom výrobcovi. Viac na www.mivokor.cz

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS