Oresi je špecialista na kuchyne.

Robíme len to, čo vieme najlepšie. Preto sa trvalo zameriavame výhradne na kuchyne. V každom našom produkte sú uložené roky skúseností našich špecializovaných konštruktérov, dizajnérov a architektov, ktorí sa dôsledne venujú len neustálemu rozvíjaniu kvality, estetických parametrov a používateľského komfortu pre srdce každého bývania – pre kuchyňu. Vďaka priazni našich zákazníkov sme jednotkou na trhu. Veľmi si to vážime a snažíme sa túto jedinečnú pozíciu využívať na rozvoj našich produktov a v prospech jeho budúcich používateľov.

Oresi je šampión v každej triede.

Našu ponuku tvoria tri značky: kuchyne ekonomickej triedy Dolti, strednej triedy Livanza a prémiové kuchyne Bauformat. V každej triede a teda i v každej cenovej kategórii vám prinášame bezkonkurenčne najlepší pomer výkonu a ceny. Sme pripravení kedykoľvek vás o tom presvedčiť a radi porovnáme našu ponuku s akýmkoľvek predajcom alebo výrobcom.

Oresi je najväčší predajca kuchýň.

Od našich dodávateľov nakupujeme vďaka dlhodobým vzťahom a pozícii najväčšieho predajcu kuchýň tie najlepšie komponenty za mimoriadne nízke ceny, využívame len tie najefektívnejšie výrobné technológie a naši konštruktéri stále hľadajú nové najinteligentnejšie riešenia. K firemnej kultúre Oresi patrí vždy i bohatý bonusový program a široké spektrum záruk.

Nákup v Oresi sa vám jednoducho musí vyplatiť.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS