CHOCOLATE DAY

Život môže byť sladký každý deň. Vychutnajte si ho v čarovnej príjemnej atmosfére kuchyne CHOCOLATE DAY s hodvábnym bielym matom a prívetivým prevedením, ktoré vám osladia každú chvíľu.

VIVA / TEWA

Hladké biele plochy sú v každom interiéri zdrojom pokoja a elegancie. Kuchyňa VIVA / TEWA predstavuje harmonické spojenie bieleho zamatového matu a islandského javora, ktoré vnesie do vášho domova každodennú pohodu a potešenie z krásnych chvíľ.

GIRONA

Vychutnajte si kuchyňu doslova ako z obrázku. Temne zelený zamatový mat a celkový dizajn dodáva výslednému efektu dojem maľby od starého majstra a nádych sladkej nostalgie a povyšuje váš domov na skutočné umelecké dielo.

OPERA

Cíťte sa doma príjemne a hebko ako v zamate. Vychutnávajte si váš domov každý deň s unikátnym odtieňom zamatová sivobéžová (Greige) a s kuchyňou OPERA, ktorá naplní váš život harmóniou a sviežim tónom.

BIG PICTURE

Kuchyňa ako obrázok, domov ako umelecké dielo. Kuchyňa BIG PICTURE s klasickým dekorom dubu canyon a podmanivým priateľským dizajnom naplní váš domov každý deň inšpiratívnymi momentmi a majstrovskou pohodou.

TORINO

TORINO, to je aristokratický čierny mat a línie, ktoré vašej domácnosti dodajú pocit veľkosti a majestátu. Užívajte si každý deň v náručí vznešenosti a pohodlia, ktoré povznášajú váš domov na novú úroveň a dávajú životu trvalé hodnoty.

LINEA RETTA – WOOD HIT

Podľahnite čaru čistých protipólov. Kuchyňa LINEA RETTA – WOOD HIT s dekorom dub Padana belostný a dub Padana opaľovaný vnáša do vašej domácnosti podmanivé spojenie čiernej a bielej, ktoré si získa skutočne každého.

MEDINA

Hodvábny mat, odtieň magnólia, medená patina (Magnolie seidenmatt, Patina Kupfer)
Spomienka na voňavé časy.

AREKA / FERRA

Šedá je hotová veda. Presvedčte sa na vlastné oči o úžasných schopnostiach šedého betónu v kombinácii s vysokým bielym leskom vďaka kuchyni AREKA / FERRA, ktorá premení váš domov na čarovné miesto, kde sa spája sen s realitou.

TEWA/SAVANA

Sila tradície. Tradícia sily. Tradične príťažlivý a pôsobivý dekor dreva, ktorý spája islandský javor a „marshmallow“ ružovú v podobe kuchyne TEWA/SAVANA, naplní váš domov tradične dobrou náladou a domáckou pohodou.

BILBAO / GLASGOW

Svetlo je zázrak, ktorý dokáže premeniť váš domov na úplne nový svet. Prežiarte váš život s kuchyňou BILBAO / GLASGOW, ktorá doňho vnesie jasné svetlo vďaka ušľachtilému bielemu matu s jemným dotykom kameňa.

SONATA - LIGHT GREEN

Matný lak v odtieni šalviovej zelene
Na hudbu sa odkazujúca kuchyňa Sonata okúzľuje svojou premenlivosťou. Prirodzene sa stane ozdobou interiéru zariadeného v štýle nového klasicizmu, ale stačí pridať jeden-dva dekoratívnejšie prvky s rustikálnym výrazom a zrazu máte okúzľujúcu provensálsku kuchyňu. A keď z farebných možností zvolíte módny odtieň šalviového listu, zavonia vaše bývanie vľúdnou sviežosťou. A možno ešte niečím. Hovorí sa predsa, že zelená je farbou nádeje.

VIQTORY

Láska vždy zvíťazí. Kuchyňa VIQTORY s ušľachtilým dubovým dekorom pôsobí na pohľad moderne a súčasne aj nadčasovo a prináša do vášho domova ukážkový súlad, do ktorého sa jednoducho zamilujete.

VELVET STAR

Šach… mat… supermat. Pocit jednoznačného víťazstva a zadosťučinenia si môžete každý deň užívať dochuti s kuchyňou VELVET STAR s čiernym a sivým supermatom, ktoré sú skutočnými hviezdami súčasných trendov.

COMO

Hnedé drevo (Scuro)
Každý deň pohľad do tváre vznešeného interiéru.

MIQADO

Užívajte si svoj domov, ako je vám to pochuti. Kuchyňa MIQADO s klasickým dubový odtieňom vnesie do vášho domova kus čistej prírodnej energie a prirodzeného šarmu, ktorý pretrvá veky.

BALI

Deň, ktorý začne v tejto kuchyni, bude mať vždy jasnú a prívetivú tvár. Kuchyňa s exotickým názvom BALI a s dekorom dub divoký dokonalo prežiari vašu domácnosť prirodzeným svetlom a naplní ho príjemnou atmosférou deň čo deň.

AFRIQA

Chuť ozajstného domova s úchvatnou vôňou diaľok. Objavujte nové svety a obzory s kuchyňou AFRIQA, ktorá vás každý deň oblaží svojím čokoládovo sfarbeným dekorom dubového dreva, harmonickým dezénom a maximálnou kvalitou materiálu i prevedenia.

PIQARA

Hrdinka vášho života. PIQARA je kuchyňa, ktorá si získa vaše srdcia svojím odvážnym dizajnérskym riešením a podmanivým kávovo sfarbeným dekorom orecha, ako aj domácou pohodou a energickou povahou.

NARVIQA

Váš domov, vaše kráľovstvo. Užívajte si veľké okamihy aj bežné chvíle s kuchyňou NARVIQA, ktorej vládne premyslený dizajn a rafinovaná farebnosť s dekorom dreva a príjemným povrchom.

LINEA RETTA - WOOD POINT / GLAM FACE / PIQTORY

dub true nature / hviezdny ligot karneol / lávový mat
Kresba dubového dreva symbolizuje istotu, pevnosť, čistotu, jas, pozitívnu energiu. Dubový dekor je dneska veľkým trendom v nábytkovom dizajne. A z vyššie uvedených dôvodov je to len a len dobre.

FERRA / AREKA

Objavte každý deň úžasné nové hĺbky vášho domova. Tmavé dekory kuchyne FERRA / AREKA vás zakaždým príjemne pohltia vďaka kombinácii mocca a čierny zamatový mat a otvoria vám dennodenne nové obzory domácej pohody a rodinnej atmosféry.

SIENA

Aj čierna hviezda žiari krásou. Presvedčte sa o tom priamo doma každý jeden deň. Kuchyňa SIENA s reliéfom opaľovaného dreva je žiarivým príkladom interiéru, ktorý vás pohltí svojím vnútorným vesmírom a podmanivou hĺbkou.

KAAVA / ERUKA

So šedou váš domov nebude žiaden šedý priemer. Užívajte si doma každodenné zázraky, aké prináša kombinácia lesklá tmavošedá a art dekor betón v podobe mimoriadne modernej a maximálne funkčnej kuchyne KAAVA / ERUKA.

STREAM

Ponorte sa do naplno do nových zážitkov. Kuchyňa STREAM v sebe unikátnym spôsobom spája dokonalé protiklady vďaka zamatovému čiernemu a bielemu matu a svojou vyváženosťou prináša vášmu domovu to najlepšie z oboch svetov.

ERUKA / TEWA

Otvorte váš domov domáckej atmosfére a útulnosti. Kombinácia pieskového svetlého dubu s vysokým bielym leskom kuchyne ERUKA / TEWA ide nielen ruka v ruke s modernými dizajnérskymi trendmi, ale najmä s vaším pohodlím a pocitom dokonalej harmónie.

AVANTGARDE

Pokrok nezastavíte ani u vás doma. Pozdvihnite vašu domácnosť na úplne novú úroveň vďaka pokrokovým riešeniam a futuristickému dizajnu kuchyne AVANTGARDE s viacvrstvovým lakom vo vysokom lesku.

ERUKA / SAVANA

Užívajte si život len z tej svetlej stránky. Kuchyňa ERUKA / SAVANA prežiari váš domov slnkom a svetlými tónmi vďaka kombinácii vysoký biely lesk a limeta a otvorí vám výhľad do nových obzorov.

MYSTIQ

Mystický výraz exotického dreva wenge je príjemným závanom mimoriadnosti v každom bývaní. Jedinečný zážitok z tohto apartného dezénu sme ešte zdôraznili použitím najmodernejšieho typu povrchu s plastickým reliéfom.

STEEL ART

Keď štýl, tak STEEL. Kuchyňa STEEL ART s art dekorom corten a struktur prináša vášmu domovu neprehliadnuteľné štýlové riešenie v podobe dokonalého súladu hladkých plôch a farebnosti, ktorá preniká do hĺbky.

KAAVA / SAVANA

Harmónia ako stvorená pre dokonalý domov. Kuchyňa KAAVA / SAVANA predstavuje úchvatný vizuálny zážitok a ideálny súlad farebných tónov vďaka spojeniu šedý betón a šalviový zamatový mat, ktoré povznesie vašu domácu pohodu na novú úroveň.

BALI / PORTO S

Prostredie, ktoré vám každý deň ponúkne nové a nové zážitky. Užívajte si doma každodennú pohodu a príjemné chvíle s kuchyňou BALI / PORTO S, ktorá spája svetlé ušľachtilé drevo (Grain Hell Senkrecht) a šalviu zamatovo matnú (Salbei Seidenmatt) do jedného úchvatného celku.

FOREVER YOUNG / WOOD POINT / GRAY CAT

Odvážny nový domov. Kuchyňa FOREVER YOUNG / WOOD POINT / GRAY CAT v sebe harmonicky spája vysoký lesk lemon, art dekor betón a sivý lesk a vytvára tak unikátnu kombináciu, ktorá pôsobí osviežujúco v každej dobe.

LINEA RETTA – WOOD HIT

Doprajte vášmu domovu tie najkrajšie línie. Kuchyňa LINEA RETTA – WOOD HIT s exkluzívnym dekorom čínskeho cisárskeho stromu Paulownia v jeho svetlej i tmavej podobe premení vašu domácnosť na miesto skutočne kráľovských okamihov.

SILK TOUCH – LINEA RETTA

Neuveriteľná ľahkosť zážitkov. Kuchyňa SILK TOUCH – LINEA RETTA so sivým hodvábnym matom a hodvábnym matom cappuccino dá vášmu životu tú správnu príchuť pri každodenných rituáloch aj výnimočných stretnutiach.

CAMELIA

Vychutnajte si vo vašej kuchyni samé svetlé chvíle v plnej sile. Kuchyňa CAMELIA s kombináciou magnólia a biela perla presvetlí s ľahkosťou váš každodenný život a pomôže vášmu domovu udržať si stály nádych sviežiosti a mladíckej vitality.

PORTO

Kuchyňa, ktorá je právom pyšná na svojho majiteľa. Prejavte svoj vyberaný vkus a cit pre prirodzenú eleganciu a vychutnávajte si svoj domov naplno s kuchyňou PORTO s hlbokým bielym matom (Weiß Glass). Buďte si istý, že zanechá v každom hlboký dojem.

TORINO

Otvorte váš domov svetlu a voľnosti. Pieskovo béžový mat a elegantnné prevedenie kuchyne TORINO presvetlí váš život v bežný deň, ako aj pri výnimočných príležitostiach a naplní vás pocitom pokoja a harmónie.

COLORIQA

Vychutnávajte si domácky kolorit každý deň. Kuchyňa COLORIQA s dekorom višňového dreva vás prekvapí farebnou hrou teplých odtieňov a svojou podmanivou kresbou, ktoré ulahodia každému oku aj duši.

NORDIQA

Nordická umiernenosť a cit pre nevtieravú krásu sa stretli v tejto kuchyni. Budete v nej každý deň žasnúť nad tým, akú pozitívnu atmosféru dokáže moderná kuchyňa vytvoriť.

AREKA

Triafajte rovno do čierneho. Vyberte si pre váš domov vyvážené a súčasne neprehliadnuteľne výrazné spojenie čierneho a bieleho hodvábneho matu, ktoré je výsostnou doménou a poznávacím znakom špičkovej kuchyne AREKA.

ARTIQA

Čisté plochy, čistá radosť. Užívajte si doma deň čo deň príjemnú atmosféru a pozitívnu energiu, ktoré doslova vyžaruje kuchyňa ARTIQA s bieloskvúcim dezénom a hodvábnym leskom.

LOGIQ / PIQTORY

Užívajte si doma skutočné naplnenie. Kuchyňa LOGIQ / PIQTORY naplní váš život pohodou a príjemnou atmosférou vďaka svojej premyslenej kompozícii, žiarivo bielemu sfarbeniu a saténovo hladkému povrchu, a to všetko za skvelú cenu.

ANTIQON

Domov, ktorý dýcha krásou. Tak ako kuchyňa ANTIQON, ktorá dýcha klasickým vkusom a domáckou pohodou vďaka svojej nadčasovej konštrukcii či zlatistému dubovému povrchu, ktorý presvetlí  a zohreje dušu aj telo v každom čase.

ETNIQ

Pravá domácka atmosféra s nádychom exotiky. Vychutnajte si doma dokonalú pohodu a pocit voľnosti, ktoré vám ponúka kuchyňa ETNIQ s exotickým vzorom dreva vo farbe vyzretých tabakových listov.

IQONY

Potešte váš domov ozajstnou ikonou medzi kuchyňami. Kuchyňa IQONY svojou farebnosťou doslova žiari na prvý pohľad a jej štruktúrovaný mat zjemňuje celkový dojem a vytvára citeľne príjemnú atmosféru.

VIQING

Dobrodružstvo na každý deň. Vychutnajte si doma odvážne riešenia a nové obzory vo svete dizajnu s kuchyňou VIQING, ktorá priťahuje svojou silou, nekompromisným prístupom a čarovným tajomstvom.

PIQTORY / MAJESTIQ

V súlade s krásou, v harmónii s vaším domovom. Malebne pôsobiaca kuchyňa PIQTORY / MAJESTIQ predstavuje mimoriadne útulný interiér s majestátnym vzorom navarskej borovice, ktorý je nabitý príjemnou atmosférou a pozitívnou energiou.

ROMANTIQA

Užívajte si skutočnú romantiku každý deň. Kuchyňa ROMANTIQA predstavuje poetické miesto ako stvorené na vzrušujúce chvíle a nezabudnuteľné zážitky vďaka citlivému prevedeniu so sladkým vanilkovým odtieňom.

CASCINA

Krása jedným dychom. Kuchyňa CASCINA s dekorom škandinávskeho dubu prináša do vášho domova závan sviežeho dizajnu so vzdušným priestorom a čistými bielymi plochami, ktoré umocňujú pocit voľnosti a príjemnej atmosféry.

BERLIN / SINGAPUR

Vychutnajte si doma interiér, ktorý si stojí za svojím. Kuchyňa BERLIN / SINGAPUR predstavuje v oblasti interiérového dizajnu jednoznačne jasný postoj a vyhranený názor, ktorý svojím čiernym hodvábnym matom (Schwarz Seidenmatt) a mosadzou (Metallaufl Age Messing) presvedčivo učarí každému oku.

BIG PICTURE / MAGIQ

Obraz ozajstného domova. Presne to ponúka kuchyňa BIG PICTURE / MAGIQ s dekorom dub America a vysokým leskom Arctic, vďaka čomu prináša  do každodenného života úžasne krásne spomienky a ešte krajšie vyhliadky do budúcnosti.

BALI / PORTO

Dva odlišné princípy, jedna neodolateľná príťažlivosť. Mimoriadne atraktívna a pôvabná kuchyňa BALI / PORTO spája vzdušnosť svetlej kresby (Grain Hell) a jemnosť hodvábneho čokoládového matu (Chocolate Seidenmatt) do jedného neodolateľného celku.

COMO / RHODOS S

Recept na krásny deň máte každý deň vždy poruke. Vychutnávajte si naplno deň čo deň dokonalé línie svetlého dreva (Luminoso) a vysoký lesk s odtieňom Navy (Navy Hochglanz) pri pohľade na vašu novú kuchyňu COMO / RHODOS S.

BREST

Pozrite sa smelo do budúcnosti. BREST je ozajstnou kuchyňou kozmického veku. Svojim nadčasovým a futuristickým dizajnom a použitím šedého betónu (Beton Grau) otvára vášmu domovu skutočne nové perspektívy. Chcete naozaj niečo nové a inovatívne? BREST je pre vás The Best.

BIG PICTURE / GLAM FACE

Dokonalý obraz pohody a komfortu. Kuchyňa BIG PICTURE / GLAM FACE s kombináciou borovica Provence a hviezdne trblietanie achát premení váš domov na miesto so skutočne výnimočnou tvárou.

ERUKA / TEWA

Dajte vášmu domovu novú dimenziu. Kuchyňa ERUKA / TEWA s vysokým čiernym leskom a dekorom koňakového dreva ohúri na prvý pohľad svojím odvážnym vzhľadom a najmodernejším dizajnérskym riešením.

BELLISSA

Krása v lesku nadčasového dizajnu. Kuchyňa BELLISSA vďaka leštenému bielemu dekoru a rôznym povrchovým úpravám rozžiari váš domov rôznymi stupňami lesku a čarokrásnymi bieloskvúcimi plochami, ktoré pripomínajú najbelší leštený mramor.

EPIQA

Užívajte si doma veľkolepé príbehy každý deň. Kuchyňa EPIQA s dekorom cédrového dreva a elegantným dizajnom vás zakaždým prekvapí svojou premyslenou štruktúrou, z ktorej môžete čítať nekonečné epické príbehy doslova ako z knihy.

SONATA - BEIGE

Doprajte si každý deň ozajstný umelecký zážitok. Precízne prevedenie kuchyne SONATA s béžovým lakom a matným povrchom evokuje svojou eleganciou krásu klasických hudobných nástrojov a dokonalo súzvučí s každodennou pohodou.

CASCINA / AREKA

Objavte miesto, kde sa snúbi krása s funkčnosťou. Kuchyňa CASCINA / AREKA predstavuje moderný interiér s kombináciou bielený dub a sivý hodvábny mat, ktoré dokonalo ladia a vytvárajú spoločne mimoriadne silné spojenie.

PICNIQ

Piknik s priateľmi alebo rodinou je vždy krásnou spomienkou. Vychutnajte si každodenné spoločné chvíle aj slávnostné okamihy v kuchyni PICNIQ s jemným dezénom hruškového dreva a mimoriadne osviežujúcim domáckym nádychom.

 

STOCKHOLM

Dokonalá kuchynská geometria v bielom prevedení vynikne vždy na prvý pohľad. Kuchyňa s výstižným názvom STOCKHOLM s bielym hodvábnym matom (Weiß Seidenmatt) dá vášmu domovu punc nadčasového dizajnu aj všestrannej funkčnosti.

CLASSIQ

Kuchynská klasika, ktorá sa dotýka všetkých zmyslov. Vychutnajte si ju doma každý deň vďaka kuchyni CLASSIQ, ktorá v sebe kombinuje klasický vzor dubového dreva s modernými líniami a nesmrteľným šarmom.

CHOCOLATE DAY / WOOD POINT

Vaše miesto pod slnkom vo dne aj v noci. Sivý hodvábny mat, hodvábny mat magnólia a akcent borovica, to sú atribúty, ktorými sa pýši kuchyňa CHOCOLATE DAY / WOOD POINT s jemnými kultivovanými líniami a divým drevom.

GOTLAND / AMSTERDAM

Vysoká škola dizajnu: harmonický súzvuk štruktúr a štýlov, kamennej dýhy a recyklovaného dreva. To všetko – a ešte omnoho viac – vás naučí kuchyňa GOTLAND / AMSTERDAM v štýle scuro a šedý basalt (Grau Basalt).

FANTASY / MAGIQ

Ponorte sa do magických hĺbok skutočného domova. Kuchyňa FANTASY / MAGIQ s kombináciou jilm expressive a vysoký lesk cappuccino vám ponúka každý deň miesto pre zážitky plné fantázie.

FREE IDEA / VELVET STAR / COLORAMA

dub Mara / šedý supermat / ocean
Odvaha nájsť tú správnu kombináciu prírodného dekoru, hladkého pozadia aj farebných akcentov sa vám mnohokrát vyplatí. Najviac v tom, že určitý životný čas a isté miesto ponesú navždy váš podpis

NOVELA / SAVANA

Doprajte si doma osiežujúce chvíle každý deň. Kuchyňa NOVELA / SAVANA a jej kombinácia biely zamatový mat a koralová červeň vám ponúkajú ideálne riešenie, ako čo najlepšie vniesť do vášho domova nevädnúcu sviežosť a životodarnú energiu.

HAIDA / NOVELA

Protiklady sa priťahujú. Protiklady nás priťahujú. Nechajte sa očariť neodolateľne príťažlivým kúzlom kuchyne HAIDA / NOVELA, ktorá v sebe organicky spája kontrast čiernej a bielej v podobe kombinácie opaľované drevo a biely zamatový mat.

BIG PICTURE / PIQTORY

Hrejivé tóny, spaľujúce okamihy. Užite si naplno život zo všetkých stránok vo vašej domácnosti vďaka kuchyni BIG PICTURE / PIQTORY s dekorom dubu country a lávy, ktorá vás zahreje pri srdci každý deň.

COLORAMA LIMET

Doprajte si osviežujúce chvíle každý deň. COLORAMA LIMET je kuchyňa, ktorá na prvý pohľad doslova dýcha príjemnou atmosférou a pôsobí mimoriadne sviežim dojmom vďaka svojim proporciám a farebnej kombinácii, ktorá má upojkojujúce účinky na všetky zmysly.

FOREVER YOUNG / MAGIQ

Domov večne mladý. Kuchyňa FOREVER YOUNG / MAGIQ s vysokým leskom porto, cappuccino a magnólia bude vlievať vášmu domovu do žíl nový život aj po dlhých rokoch a prekvapovať vás svojím mladým duchom deň čo deň.

COLORAMA OCEAN

Závan sviežosti a slobody deň čo deň. Vychutnávajte si každý deň osviežujúcu prímorskú atmosféru s kuchyňou COLORAMA OCEAN vďaka farebnej kombinácii, ktorá vzpruží všetky vaše zmysly.

LINEA RETTA – TREE TALK

Krása, ktorá dokáže skutočne osloviť. Kuchyňa LINEA RETTA – TREE TALK s dekorom agátu Glamour a podmanivými, ľahko plynúcimi líniami vnáša do vášho bývania mimoriadne odľahčenú atmosféru a nebeský pokoj.

CHOCOLATE DAY / WOOD POINT

Doprajte si skutočne sladký život. Kuchyňa CHOCOLATE DAY / WOOD POINT vám dopraje každý deň jedinečný zážitok svojím jedinečným sivým hodvábnym matom a hodvábnym matom magnólia v organickom spojení s dekorom borovice Akcent.

CARIBIQ

Veľkolepý domov, veľkolepé zážitky. Kuchyňa CARIBIQ s nádychom exotických diaľok v názve si vás okamžite získa svojím unikátnym tabakovým odtieňom spolu s jemným hodvábnym matom, ktoré premenia aj každodennú bežnú rutinu na skutočne veľkolepú udalosť.

SONATA - GREY

Grey is great. Podmanivé šedé sfarbenie a hodvábne sivý mat robí z kuchyne SONATA skutočne harmonický a elegantný celok, ktorý bude dokonalo ladiť s vašou dobrou náladou každý deň.

TEWA / CASCINA

Biela dokáže skutočne veľa. Minimalistický vzhľad a dokonalé línie kuchyne TEWA/CASCINA s dekorom bieleného dubu sú doslova predurčené na to, aby vniesli do vášho domova veľa nových zážitkov a ešte viac príjemných chvíľ v kruhu rodiny či priateľov.

IQONY MUSIQ

V rytme doby, v súzvuku s vaším pohodlím. Kuchyňa IQONY MUSIQ uchváti na prvý pohľad svojou premyslenou kompozíciou a chytľavými tónmi fialového sfarbenia, ktoré z nej robia skutočnú ikonu medzi kuchyňami.

MAGIQ

Pričarujte si domov kúzelnú atmosféru každý deň. Kuchyňa MAGIQ s vysokým leskom arctic vďaka svojmu zrkadlovo lesklému povrchu bude vždy dokonalo odrážať vaše pocity a nálady a súčasne opticky zväčší priestor, aby ste si v ňom našli vždy svoje miesto.

MORA / BAKU

Prečo robiť kompromisy, keď viete, čo chcete. Prejavte naplno svoj cit pre moderný dizajn a odvážne riešenia a doprajte vášmu domovu ozajstný skvost medzi kuchyňami. MORA / BAKU predstavuje spojenie dubu Terra (Eiche Terra) s karbónovým hodvábnym matom (Carbon Seidenmatt).

LINEA RETTA – STEEL ART / WOOD HIT

V línii s vašimi najodvážnejšími predstavami. Kuchyňa LINEA RETTA – STEEL ART / WOOD HIT s reliéfom art dekor a opaľovaným dekorom dubu Padana naplní váš domov vnútorným svetlom aj najnovšími dizajnérskymi hitmi presne podľa poslednej módy.

GLASGOW / OSTERSUND

Dávne kúzlo domova musí vyžarovať aj z najmodernejšej kuchyne. Premeňte váš domov na miesto sálajúce teplom a domáckou atmosférou vďaka kuchyni GLASGOW / OSTERSUND, ktorej vládne pianový mat a žiarivý dub.

GIRONA S / GOTLAND

Vstúpte do krajiny svetla a harmónie. Kuchyňa GIRONA S / GOTLAND svojím prívetivým vzhľadom a unikátnym spojením pieskovo-béžového zamatového matu (Sandbeige Seidenmatt) a čierneho dubu (Schwarz Eiche) vás okúzli na prvý pohľad.

TREE TALK / CHOCOLATE DAY

Hviezda vášho domova v plnej žiare. Otvorte váš domov svetlu a jasným myšlienkam s kuchyňou TREE TALK / CHOCOLATE DAY s dekorom dubu Ancona a hnedým hodvábnym matom a užívajte si každý deň sladký život od rána do večera.

COLORAMA MANGO

S osviežujúcou chuťou do každého dňa. Vykročte do života sviežo a energicky s žiarivými farebnými tónmi kuchyne COLORAMA MANGO, ktorá doslova prekypuje vitalitou aj zdravým sebavedomím a dodá vášmu domovu tú správnu šťavu každý deň.

PORTO

Nechajte sa uniesť beztiažovým stavom najmodernejšieho dizajnu a technológií. Vysoký biely lesk (Weiß Hochglanz) v spojení s matom inox (Metallaufl Age Edelstahlfarbig) povznesú váš domov na úplne novú úroveň s ľahkosťou a šarmom.

SAVANA

Oživte váš domov príťažlivými šedinami. Harmonické spojenie kryštalickej šede s „marshmallow“ ružovou v kuchyni SAVANA vás rozhodne presvedčí o tom, že každý deň si môžete užiť s chuťou a naplno aj s celou rodinou.

KASMIRA / TEWA

Vysoký biely lesk / Islandský javor
Krása je harmónia účelu a formy. Povedal už slávny fínsky architekt Alvar Aalto. Ovplyvnil smerovanie celého škandinávskeho designu. A práve zo Škandinávie prišiel do Európy cit pre jemné vytváranie nálad a atmosfér v interiéri. Aj naše severským poňatím inšpirované modelové rady kombinujú svetlé, najčastejšie biele ušľachtilé plochy s jemnými dekormi dreva tak, aby k vám takéto kuchyne hovorili tichým, nevtieravým, ale o to podmanivejším hlasom. Hlasom krásy.

MAGIQ / TREE TALK – LINEA RETTA

Objavte mágiu života v každodenných momentoch. Kuchyňa MAGIQ / TREE TALK – LINEA RETTA s vysokým leskom arctic a dekorom dubu Ancona vnáša do vášho domova magickú kombináciu, ktorá vám ozvláštni každý okamih.

PIQTORY / EPIQA

Domov si treba vedieť skutočne vychutnať. Vychutnávajte si naplno každý deň vďaka kuchyni PIQTORY / EPIQA s čokoládovo hnedým hodvábnym matom a elegantným decentným dekorom.

TREE TALK / MAGIQ

Dajte slovo skutočnej pohode a komfortu. Kuchyňa TREE TALK / MAGIQ s vysokým leskom magnólia a dekorom dubu Craft sivý komunikuje priamo s vašimi emóciami aj najmodernejšími dizajnérskymi trendmi.

SILK TOUCH – LINEA RETTA

Dotyk skutočného domova máte vždy na dosah. Doprajte si každý deň kráľovskú porciu dobrej nálady a priateľskej atmosféry vďaka kuchyni SILK TOUCH – LINEA RETTA, ktorá oplýva eleganciou a čarom moderného dizajnu.

WOOD POINT / GLAM FACE

Tvárou v tvár domácej pohode a komfortu. Nechajte sa oslniť a rozžiarte váš domov vďaka kuchyni WOOD POINT / GLAM FACE s kombináciou kontrastného dekoru jedle a hviezdneho trblietania v odtieňoch karneol, jaspis, jantár a achát.

TREE TALK / MAGIQ / STEEL ART

Krása a pohoda do posledného detailu. Vychutnávajte si každý deň plnými dúškami príjemnú atmosféru a bohaté zážitky vďaka fascinujúcim farebným poltónom a rafinovaným prechodom v kresbe dreva s kuchyňou TREE TALK / MAGIQ / STEEL ART a s jej jedinečnou kombináciou dekoru dub Cortona, vysokého lesku a štruktúry cappuccino / art dekor.

STEEL ART / VELVET STAR

Domov pod šťastnou hviezdou. Kuchyňa STEEL ART / VELVET STAR s kombináciou art dekor corten a čierny  supermat vás príjemne pohltí svojimi jemnými líniami a doslova hviezdnou konšteláciou.

RHODOS

Uživajte si doma kuchyňu ako bájny ostrov plný lákavých tajomstiev a vzrušujúcich momentov. S kuchyňou RHODOS s hodvábnym vysokým leskom (Silk Hochglanz) si budete moôcť vychutnávať prílev pozitívnej energie a čarovnej atmosféry každý deň.

TEWA/CASCINA

Otvorte váš domov svetlej budúcnosti. Kuchyňa TEWA/CASCINA s dekorom bieleného dubu dokáže vďaka svojej farebnosti a minimalistickému vzhľadu premeniť vašu domácnosť na skutočne útulné a príťažlivé miesto.

LONDON

Objavte pre váš domov kuchyňu ako hlavné mesto vašej vlastnej vysnívanej krajiny. Vždy elegantná a príťažlivá kuchyňa LONDON predstavuje dokonalé spojenie čierneho a sivého mystického dreva (Dartmoor, Nero), ktoré s ľahkosťou premení váš domov na svetové centrum chutí a pohody.

TROPIQA

Pookrenie pre váš domov na každý deň. Užívajte si život s chuťou vďaka jemnému vanilkovému dekoru kuchyne TROPIQA, ktorá sála teplo exotiky a príjemnú bezstarostnú amosféru v každom počasí.

BAKU / KITZBUHEL

Naplňte váš domov vnútornou krásou. Kuchyňa BAKU / KITZBUHEL vám na to dáva jedinečnú príležitosť vďaka spojeniu nugát matný (Nougat Seidenmatt) a dub Terra (Eiche Terra) a svoju krásu dáva jasne najavo.