O spoločnosti

Spoločnosť Oresi s. r. o., prevádzkuje v Českej republike v spolupráci so svojimi obchodnými partnermi maloobchodnú sieť predajní kuchynského nábytku pod značkou Oresi KUCHYNE, registrovanou v rámci Európskej únie.

Už viac ako desať rokov sa zaoberáme predajom, vývojom, distribúciou a montážou kuchynských liniek. V súčasnosti tvorí sieť Oresi takmer 70 obchodov. Snažíme sa totiž byť zákazníkovi čo najbližšie a stále zvyšujeme dostupnosť našich produktov a služieb. V roku 2009 sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na Slovensko.

Filozofia našej značky znie:
Poskytujeme preverenú kvalitu v nadčasovom dizajne za najnižšie možné ceny a v čo najkratšom možnom termíne. Veľký dôraz je pritom kladený na vysoký užívateľský prínos kuchýň. Teda na funkčnosť, ergonómiu a estetickú hodnotu. To sa týka nielen našich produktov, ale aj celého kontaktu so zákazníkom. Preto predávame naše KUCHYNE v modernom elegantnom prostredí, sústredíme sa na rozsiahle vzdelávanie našich predajcov a stále rozvíjame náš predajný a popredajný servis, ktorý rozhodne patrí k najlepším v odbore aj všeobecne na slovenskom trhu. Na splnenie týchto pre nás zásadných kritérií je dôležité, že pri výrobe využívame najmodernejšie stroje a technológie a spoluprácu s tými najlepšími dodávateľmi v segmente.

Katalógy našich kuchýň a nábytku, ktoré sú zadarmo k dispozícii v našich kuchynských štúdiách, alebo na stiahnutie tu na tomto webe, boli vytvorené kombináciou skutočných fotografií a počítačových vizualizácií. Ich hlavným zmyslom je poskytnúť vám inšpiráciu a priblížiť čo najviac zaujímavých aj praktických riešení vašej novej KUCHYNE. Veríme, že si z ponuky kuchýň Oresi vyberiete a budete spokojní dlhé roky.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS