• 13. októbra 2020

Akcia: Sklenená zástena zdarma! Buďte si istí kuchyňou Oresi!

Využite nevšedný darček Oresi ku kuchyni v akcii: moderná, odolná a hygienická sklenená zástena zadarmo k nákupu kuchynského nábytku a spotrebičov.

Výhody sklenenej zásteny: vďaka špičkovým technológiám Vás zbavia starostí!
Odolnosť voči teplu - kalené sklo odolné voči vysokým teplotám až do 600°C
Tvrdené, bezpečnostné sklo
Vysoká pružnosť na ohyb – odolnosť voči nárazom
Odolnosť proti poškrabaniu
Odolnosť voči UV žiareniu a vode

1

Náš stabilný partner Polystone ako jedna z mála firiem na česko-slovenskom trhu ponúka vlastné kalené sklo Kerglass, ktoré sa vďaka procesu kalenia stáva tvrdeným, bezpečnostným sklom odolným voči nárazom s vysokou pevnosťou v ohybe. Keramické sklo Kerglass™ je teda číre sklo, ktoré prechádza technickými úpravami. Súčasťou kaleného skla je aj povrchová úprava keramickými farbami, ktoré po zakalení pri 600°C sa stanú súčasťou povrchu skla. Tlač zabezpečuje najmodernejšia tlačiareň pre formáty až 3200 x 1500 mm v rozlíšení 1440 dpi.

Inšpirujte sa výberom v našej akcii: buď zo šiestich trendy farieb, alebo zo štyroch dizajnových povrchov skla s grafickým motívom. Poraďte sa s našimi návrhármi kuchýň a inšpirujte sa s ich skúsenosťami so sklenenými zástenami.

Využite našu službu - náš návrhár kuchýň príde osobne za Vami na miesto, kde chcete kuchyňu umiestniť. V prípade záujmu si môžete službu Peter Meter rezervovať telefonicky na 0903 298 503.

Aktuálne poskytujeme službu Oresi STREAM formou on-line streamingu, prostredníctvom ktorého vieme spolu s Vami vyhotoviť za 45 minút 3D návrh kuchyne online tak, aby ste videli každý detail návrhu na svojom počítači. Konzultácia a vytvorenie 3D návrhu je zdarma. Odovzdanie vizualizácie kuchynskej linky je spoplatnené vo výške 49,- €. Poplatok za návrh v celej výške odrátavame z kúpnej ceny kuchynskej linky.


Podmienky akcie:

1. Sklenenú zástenu zdarma si môžete v Oresi vybrať zo šiestich farieb, alebo zo štyroch grafických dekorov.
- Kolekcia sklenených jednofarebných zásten v moderných trendy farbách 6 mm extra číre alebo s antifinger úpravou z kolekcie Polystone Choice: Champagne, Pure White, Cream, Greyness, Anthracite, Super Black

1


- Kolekcia sklenených zásten s motívom známe pod názvom grafosklo – s grafickým dizajnom:
1

2. Akciu sklenená zástena zdarma môžete využiť spolu s akciovou zľavou na kuchynský nábytok až do výšky 50% z maloobchodných cien kuchýň.
3. Akciové kuchyne v akciovej zľave - 50% z maloobchodných cien sú nemecké prémiové kuchyne v dekore , , a , na všetky ostatné značky kuchýň a dekorov máme v Oresi pre vás zľavu - 45%.
4. Akciu sklenená zástena zdarma môžete využiť, pokiaľ v Oresi nakúpite kuchynský nábytok a spotrebiče v minimálnej výške 2 950, - eur s DPH, pričom doprava a montáž nábytku a spotrebičov sa do tejto ceny nezarátavajú.
5. Akcia platí len na zástenu v rozmere, ktorá kopíruje horné a dolné moduly kuchynských skriniek, v šírke 50cm ( v priestore medzi hornými a dolnými skrinkami).
6. V tejto akcii dostávate od Oresi sklenenú zástenu s jedným výrezom a hranou.
7. Ak máte záujem o viac výrezov, cenový rozdiel účtujeme osobitne. Doplatok za každý výrez jednotlivo je vo výške 24, - eur s DPH.
8. Zameranie, doprava a montáž sklenenej zásteny nie sú zahrnuté v akcii a tieto služby účtuje Oresi osobitne na základe vopred dohodnutej a odsúhlasenej cenovej ponuky.
9. V prípade, že máte záujem o výrobu referenčnej vzorky, náklady na výrobu vzorky účtujeme osobitne na základe vopred dohodnutej a odsúhlasenej cenovej ponuky.
10. Ak máte záujem o iný vzor, alebo farbu sklenenej zásteny, než ponúka Oresi v tejto akcii (viď bod 1.), cenový rozdiel účtujeme podľa platného cenníka na sklenené zásteny Polystone, ktoré sú k dispozícii na Oresi štúdiách a na základe vopred dohodnutej a odsúhlasenej cenovej ponuky.
11. Máte právo túto akciu nevyužiť.
12. Akcia je predĺžená do 15.11.2020.
13. Akcia sa už nekombinuje s inými akciami okrem tu uvedenej zľavy na kuchynský nábytok.


1


HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS