• 7. júla 2020

Ostaňte pri varení v obraze!

1


Horúca ponuka exkluzívne pre zákazníkov Oresi! Či už potrebujete novú kuchyňu, alebo nových pomocníkov, u nás si vždy vyberiete.

Využite výhodnú 45% zľavu na kuchyne a akciu na spotrebiče Gorenje. Stiahnite si akčné letáky so zvýhodnenými cenami a vyberte si z dizajnovej alebo retro kolekcie. Poskladajte si set a máte darček navyše!

Ora-ito, Simplicity, Classico collection…rúra, doska, odsávač, či umývačka… Kombinovať môžete rôzne kolekcie a darček si vždy nájdete!

Súpravu elegantných nerezových hrncov, alebo SMART LED TV zn. Hisense v hodnote 199,- eur a ďalšie výhody vám leto vylepšia!


OSTAŇTE PRI VARENÍ V OBRAZE

Pri kúpe VSTAVANEJ RÚRY, VSTAVANEJ VARNEJ PLATNE a 2 ĎALŠICH RÔZNYCH VSTAVANÝCH VÝROBKOV z letáku Oresi označených ikonou, od nás dostanete 32" SMART LED TV Hisense v hodnote 199 eur ZADARMO!

NEREZOVÉ HRNCE ZADARMO

Pri kúpe VSTAVANEJ RÚRY A VARNEJ PLATNE Gorenje z letáku Oresi alebo Gorenje Optimal, od nás dostanete 10 dielnu súpravu nerezových hrncov v hodnote 59,9 eur ZADARMO.

ZÁRUKA 5 ROKOV ZADARMO

Exkluzívne v kuchynských štúdiách Oresi získá zákazník na vybrané spotrebiče značky Gorenje z letáku Oresi alebo Gorenje Optimal, predĺženie záručnej doby o ďalších 36 mesiacov v hodnote 40 eur ZADARMO.Podmienky akcie Leto v Oresi s Gorenje:

1. Akcia platí v celej sieti Oresi Slovensko.
2. 45% zľava na kuchyňu sa vzťahuje na celý sortiment kuchynského nábytku a pracovné dosky, bez vnútorného vybavenia. Pre kuchyne Livanza platí zľava na celú kuchyňu vrátane vybavenia.
3. Zľava sa nevzťahuje na dopravu a montáž.
4. Na darček sa neuplatňuje zľava, záruka, ani nie je možné pýtať zaň finančnú náhradu. Ak zákazník odmietne darček, spoločnosti Oresi nevzniká povinnosť mu tento darček nijakým spôsobom kompenzovať. Zákazník má nárok na jeden darček v rámci akcie.
5. Akcia platí od 1.7. do 31. 8. 2020


Akčné letáky Rezervovať termín Volajte Píšte1HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS