• 6. mája 2020

Prieskum prestížnej agentúry hodnotia Oresi najvyššie

Medzinárodná agentúra IBRS (International Business and Research Services) vykonala v júli 2019 prieskum verejnej mienky v oblasti životného štýlu a bývania. V kapitole zameranej na kuchyne dosiahla vynikajúce výsledky naša značka Oresi.

Odborníci IBRS sa obrátili na tisíc Čechov, starostlivo vybraných tak, aby reprezentovali vyváženú vzorku obyvateľov republiky a zaznamenali ich názory na obľubu rôznych značiek kuchýň, na kvalitu týchto produktov dôležitých pre náš životný komfort a na to ako v očiach verejnosti spĺňajú jednotlivé značky predstavy potenciálnych i skutočných užívateľov. Prieskum prebehol v duchu pravidiel tejto prestížnej agentúry úplne nezávisle na jednotlivých kuchynských producentoch a predajcoch.

Podľa tohto prieskumu sú kuchyne Oresi najznámejšou značkou na našom trhu. Pre Oresi je ale ešte dôležitejšie výsledok porovnania odpovedí na otázku: „Ako ste spokojní s kuchyňou, ktorú aktuálne užívate?“ V porovnaní s kompletným zoznamom kuchynských značiek na našom trhu dokladá výskum IBRS, že užívatelia kuchýň Oresi sú so svojimi kuchyňami najspokojnejší. 83% opýtaných užívateľov kuchyne Oresi je so svojou kuchyňou rozhodne spokojných alebo nadpriemerne spokojných, ďalších jedenásť percent je celkom spokojných. V tesnom závese za Oresi skončili Kuchyne Sykora, ďalšie značky už majú v tomto parametri väčší odstup.

1

V Oresi si vyberiete najvýhodnejšiu kuchyňu presne podľa vášho vkusu a potrieb.


 

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS