• 6. mája 2020

Nová služba pre vás – mobilné kuchynské štúdio Peter Meter

1


Vy nemusíte ani pohnúť prstom, my prídeme za Vami a vyriešime všetko na mieste.

Potrebujete novú kuchyňu? Máte návrh alebo predstavu a neviete čo ďalej? Hľadáte návrh zadarmo a chcete priamo a hneď vedieť Vaše možnosti osobne? Neradi čakáte a uprednostňujete jednoduché a šikovné riešenia priamo na mieste?

Potrebujete vyladiť interiér?
Šikovný kuchynský návrhár sa dokáže pohrať s farbami, materiálmi a nezvyčajnými úpravami či naplánovať kuchyňu nadčasovo a udržateľne bez toho, aby ste museli robiť kompromis v rámci predstáv či rozpočtu. A presne takého návrhára pošleme priamo k vám domov, kde vám pomôže s výberom aj zameraním kuchyne a naplno zladíte vaše predstavy s realitou.

So službou Peter Meter od ORESI nemusíte spraviť ani krok a všetko bude OK!👌

Naša mobilná úderka príde za vami. Senior návrhár kuchýň zodpovie všetky Vaše otázky, predvedie vzorky, dekory, vyráta cenovú kalkuláciu, zameria Váš priestor a to všetko v termíne, ktorý vám vyhovuje. Nevystrčíte ani nos z domu a nič za to neplatíte.

Doba sa mení a my s ňou: naše kuchynské štúdia sme zbalili a radi to u vás vybalíme. Nech ste z akéhokoľvek kúta Slovenska, prídeme my za Vami.

Ak predtým využijete online plánovanie Oresi STREAM, prídeme k Vám už s návrhom a vzorkami Vašej vysnenej kuchyne na mieru.

Objednajte si našu novú pohodlnú službu a privítajte kuchynské štúdio u vás doma.

,


Obľúbená slovenská kuchyňa od Petra Metra

Peter Meter prišiel, zameral a navrhol kuchyňu pre pána Ondreja v jednej z najobľúbenejších slovenských trendov: elegantný šedý zamatový lak s dubovou doskou.

Pán Ondrej si objednal Petra Metra, venoval mu cca hodinku a pol času, dostal kuchyňu na mieru a presne podľa požiadaviek a inštalácií, a po zaplatení počká 5 týždňov, dokúpi si stoličky a môže smelo variť a užívať si ju dlhé roky, so zárukou jedine v Oresi dlhých 7 rokov.

Cena skriniek a dosiek v tejto zostave je 2 900 € s DPH (ale pozor, sú tam nadštandardné industriálne úchytky- máme aj cenovo výhodnejšie úchytky v ponuke)

Ostatné osvetlenie, spotrebiče, otočné koše v rohu, či drez batériu a spotrebiče si každý zákazník vyberie sám a aj cena je potom rôzna podľa konkrétnych požiadaviek.

Práca a doprava je tiež rôzna podľa zakalkulovaných položiek a vzdialenosti miesta dodania.

Ak ste zvedaví, za koľko si pán Ondrej zariadil komplet kuchyňu, je to suma 6 500 € s DPH na kľúč naozaj so všetkým od návrhu po realizáciu t.j. v tomto prípade je v cene zahrnuté:

zástena na celú zostavu
stôl v dekore horných dvierok na mieru
doplnky: otočný kôš v rohu, príborník
spotrebiče: vstavaná chladnička, umývačka, práčka!, indukčná varná doska a digestor s filtrami
kameninové umývadlo a krásna batéria od Franke,
LED osvetlenie
plus služby : odborná montáž so zárukou na montáž, doprava a vynáška.

1

Dekory: Oresi kuchyňa zn. Dolti Collection od A. Capovilla v kombinácii: zamatovo šedá-Silk Touch Dub NAGANO-Viqtory

1


HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS