• 31. marca 2020

Skutočný online plánovač kuchýň

1


Plánovanie kuchyne nebolo nikdy jednoduchšie! S novou službou "Oresi STREAM" sa v priebehu jednej online konzultácie môžete dotknúť svojej vysnívanej kuchyne. Nenechajte si ujsť technologickú novinku, jedinečnú skúsenosť a extrémne reálnu 3D vizualizáciu - cez Facebook stránku rovno v kalendári, alebo tu cez

volajte na číslo +421911174682 pošlite nám mail na info@oresi.sk

1

Čo je to "ORESI STREAM"?

Je to online služba, ktorá využíva prepojenie:

 1. inteligentného plánovača kuchýň Touch Reality
 2. živého streamovania obrazu priamo do Vášho domova.
Vďaka súčasným technologickým možnostiam môžete vidieť, ako vzniká vaša nová kuchyňa priamo na obrazovke svojho počítača a to extrémne rýchlo a v extrémne reálnom obraze. Ku konzultácii potrebujete len váš počítač a dátové pripojenie. Plánovač je postavený na princípoch počítačových hier. V kombinácii so streamingom do vašich obrazoviek u vás doma, je jediným skutočným online plánovačom kuchýň na Slovensku.

Ako to celé funguje?

Veľmi jednoducho. Jedinečnú technologickú novinku máme umiestnenú v našom kuchynskom štúdiu Green Cube v Bratislave. O jej obsluhu sa stará náš návrhár kuchýň, s ktorým budete svoju novú kuchyňu plánovať. Vďaka streamovacej službe uvidíte počas jedného video prenosu 3 obrazy:

 1. návrhára, s ktorým komunikujete
 2. databázu dekorov, spotrebičov a možností realizovania kuchyne
 3. to NAJDÔLEŽITEJŠIE uvidíte 3D REAL TIME obraz svojej kuchyne.

1


Čo všetko môžeme navrhnúť?

Úplne všetko! Inteligentný plánovač Touch Reality v rukách nášho špecialistu mení predstavu o kuchyni na reálne 3D vizualizácie v priebehu pár sekúnd. Je extrémne rýchly! Spoločne navrhujete celú miestnosť, okná, dvere, osvetlenie, farbu stien, určujete dizajn celého priestoru kuchyne. Túžite zmeniť farbu celej kuchyne? Zmeniť pracovnú, odsávač pár či varnú dosku? Žiadny problém, stačí jeden dotyk. Chcete vedieť, ako vyzerá Vaša kuchyňa v nočnom osvetlení? Zapneme Vám nočný režim. Za oknami Vašej kuchyne uvidíte hviezdy.

1

Online konzultácia bezplatne

Jedna online konzultácia trvá 45 minút. Za tento čas vieme pre vás, na základe Vašich požiadaviek, očakávaní a predstáv, vymodelovať kuchyňu vo Vašom reálnom priestore. Všetkým zákazníkom následne posielame fotografie 3D vizualizácií a do 24 hodín aj podrobnú cenovú kalkuláciu. To všetko je nezáväzné i bezplatné. Rezervujte si termín jednoducho, cez rezervačný kalendár na Facebook stránke Kuchyne Oresi kliknutím na tlačidlo BOOK NOW - zarezervovať. Prípadne si ju dohodnite na emailovej adrese info@oresi.sk, cez telefón +421911174682 alebo cez objednávkový formulár .

1Pre čo najlepší výsledok tejto odbornej konzultácie, aby sme sa spoločne čo najviac priblížili k Vašej predstave kuchyne, prosíme Vás o menšiu prípravu a zamyslenie sa, aké sú Vaše predstavy a očakávania k vysnenej kuchyni.

PRÍPRAVA na konzultáciu s odborným predajcom a návrhárom kuchýň

 1. Je vhodné vopred si pripraviť, prípadne aj zaslať na tento email, rozmery Vašej kuchyni a priestoru: zmerajte výšku a šírku stien, zmerajte výšku a šírku dverí a okien, zmerajte výšku, šírku a hĺbku všetkých vykurovacích telies a ostatných inštalácií
 2. Tiež je užitočné, ak máte fotografie priestoru, v ktorom má byť kuchyňa namontovaná
 3. Ak máte k dispozícii inštalačné plány, prosíme o ich zaslanie
 4. Pozývame Vás, aby ste sa prešli v našej fotogalérii kuchýň na web stránke oresi.sk, alebo použili 360° zobrazenie našich kuchynských štúdií na Google a nechali sa inšpirovať aktuálnymi trendami, značkami a druhmi kuchýň. My v Oresi ponúkame veľmi široký sortiment rôznych značiek kuchýň strednej nižšej triedy, strednej triedy a vyššej strednej triedy. Výber značky kuchyne tiež ovplyvňuje termín dodania Vašej kuchyne.
 5. Položte si otázky: koľko osôb bude variť v mojej kuchyni, aké sú moje očakávania od kuchyne, aké spotrebiče budem chcieť mať v kuchyni a čo určite v kuchyni neplánujem, existujú nejaké moje osobné potreby, ktoré potrebujem naplniť pri plánovaní kuchyne?
 6. Ak ste si našli na internete fotografiu vysnenej kuchyne, budeme radi, ak nám ju zašlete.
 7. Viete si zodpovedať otázku: „Aká vysoká má byť moja investícia do môjho domova?“ Zo skúsenosti vieme povedať, že po tejto menšej príprave v 7 bodoch, sú zákazníci veľmi spokojní s vypracovaným návrhom aj pripraveným podrobným rozpočtom.Tešíme sa, že sa spoločne dotýkame pokroku vo svete tvorby a navrhovania kuchýň.

#OresiSTREAM #stream #kuchynecezmail #zľava45%

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS