• 9. októbra 2019

Srdcom i nohami v kuchyni!

1


Československá značka ponúka možnosť skočiť rovnými nohami do rozbehnutého biznisu

V čase nadnárodných spoločností a korporácií je príjemná zmena dozvedieť sa, že naša značka, ktorá vznikla na báze rodinnej firmy, ponúka svoje know-how a podporu aj malým podnikateľom, ktorí chcú mať svoj vlastný biznis. Spoločnosť Oresi je totiž prístupná novým záujemcom o franchising.

Zámerom špecialistov na kuchyne a kuchynské spotrebiče je byť bližšie ku zákazníkom, ktorí prichádzajú so záujmom do štúdií v krajských mestách, posilniť si pozíciu na slovenskom trhu a preniknúť do množstva dnes už zaujímavých miest. Za dobrú stratégiu na dosiahnutie tohto cieľa považujú franchising – teda predaj/prenájom mena a celého systému podnikania. „Náš biznis je zaujímavou, nie vysokou investíciou pre človeka, ktorý by sa rád osamostatnil a pracoval vo vlastnom. Ponúkame mu podporu veľkej firmy s prepracovaným softvérom, procesmi a overenými produktmi. Za našu výhodu považujeme aj to, že sme firma rodinného charakteru, nie nadnárodný koncern, takže rozhodnutia sú u nás rýchle a prístup ku každému vždy osobný. A navyše sa podelíme o procesy a skúsenosti, ako byť spoľahlivým a kvalitným partnerom aj pre developerské projekty,“ hovorí majiteľ Oresi Ladislav Jelen.

1
Šanca na zmenu
Možnosť mať vlastné kuchynské štúdio sa tak stáva realitou takmer pre každého. Pre ženu, ktorá pracuje v kancelárii, ale jej koníčkom je interiérový dizajn. Pre muža, ktorého viac než práca baví „kutilstvo“. Pre súrodencov, ktorí by najradšej vybudovali neveľkú, ale prosperujúcu rodinnú firmu. A dokonca aj pre absolventa, ktorý si po štátniciach márne hľadá prácu a, ak aj nejakú nájde, nevyhovuje mu výška platu. Teraz môže rovnými nohami skočiť do vlastného biznisu so silnou podporou značky. A ak cíti ekologicky a nie je mu ľahostajné životné prostredie, bude tiež na dobrej adrese. Lebo naše nemecké kuchyne majú certifikát PEFC, čo znamená, že sme si vybrali výrobu, ktorá používa materiály z trvale udržateľných zdrojov.

„Samozrejme, akýkoľvek biznis si vyžaduje schopnosť samostatne myslieť, rozhodovať a niesť zodpovednosť. Určite sa však podniká ľahšie, keď nemusíte fungovať systémom pokus – omyl, pretože tieto kroky už urobil a overil niekto pred vami. Oresi ponúka hotový produkt, školenia, softvér, jednoducho všetko, čo potrebuje fungujúce kuchynské štúdio s modernou, silne lokálnou marketingovou podporou. Navyše sme miestna firma, vedenie je priamo na Slovensku, čo všetky procesy aj rozhodnutia výrazne zjednodušuje. Naši ľudia sú k dispozícii deň-noc, ak treba podporiť tím,“ vysvetľuje Eva Szakálová, marketingová manažérka.

Všetko na mieru

Tak ako je Oresi synonymom kuchýň na mieru, dostupných pre každého, v spoločnosti sú presvedčení, že kuchynské štúdio vedia v rámci franchisingu prispôsobiť na mieru každého záujemcu. Príjemná predstava, nemusieť už o pár týždňov ráno vstávať do práce, ktorá človeka síce ako-tak živí, ale vôbec nebaví. Namiesto toho ráno odomknete dvere do vlastného kuchynského štúdia, kde sa môžete realizovať úplne inak – pomocou prepracovaného softvéru navrhovať ľuďom nové kuchyne alebo ich rekonštrukciu, pomáhať im riešiť praktické problémy, žiť lepší život a plniť im sny. Lebo veď kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Obývačka je síce dôležitá, v nej na veľkom pohodlnom gauči oddychujeme a sledujeme televíziu, ale žije to v kuchyni, tam sa varí, komunikuje, rieši...

„O tom, že kuchyňa je pre každého kľúčová miestnosť v dome či byte, sme sa za roky praxe presvedčili mnohokrát. Práve preto sa snažíme, aby príjemne, domácky, no zároveň moderne pôsobili všetky súčasné a, veríme, že aj budúce franchisingové kuchynské štúdiá Oresi, aby sa u nás dobre cítil každý bez ohľadu na to, či chce do novej kuchyne investovať tisícku alebo niekoľko tisíc. Tejto našej filozofii ostávame verní, a preto aj franchising ponúkame za príjemných a dostupných podmienok. Veríme totiž, že keď má niekto svoj obchod rád, ponúkne aj zákazníkom tú najlepšiu službu,“ uzatvára riaditeľ Oresi Ladislav Jelen.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS