• 1. júla 2019

Nová kuchyňa – nový život!

1


Kým my sa staráme, aby ste mali dokonalú kuchyňu, vy si užívajte letné chvíle s darčekom od Oresi.

Využite zľavy až – 45% na kuchynský nábytok a potešte sa darčekom, ktorý obohatí Vaše chvíle.

Podmienky akcie „Využite leto naplno!“:
1. K novej kuchyni rozdávame darčeky v podobe kuchynských spotrebičov.
2. Akcia platí na objednávky kuchynských skriniek uzavreté od 1. 7. 2019 do 31. 8. 2019.
3. Akcia platí v celej sieti ORESI Slovensko.
4. Akcia platí pre každého zákazníka pri nákupe kuchynských skriniek a to nasledovne: každý zákazník má nárok na 1 darček v závislosti od výšky jeho nákupu. Pri nákupe v minimálnej hodnote vo výške 700,- eur s DPH získava zákazník nárok na darček: kompaktný gril Gorenje KR1800EPRO v cene 129 e MOC s DPH a RP* Pri nákupe v minimálnej hodnote vo výške 1 550,- eur s DPH získava zákazník nárok na darček: kuchynský robot BEKO KMD3102W v cene 299,- e MOC s DPH a RP* Pri nákupe v minimálnej hodnote vo výške 3 500,- eur s DPH získava zákazník nárok na darček: americkú chladničku HISENSE RS670N4AC1 v cene 679,- e MOC s DPH a RP* * Uvedená cena je cena oficiálne doporučená výrobcom.
5. Ak zákazník odmietne darček, na ktorý má nárok podľa podmienok tejto akcie, spoločnosti Oresi nevzniká povinnosť zákazníkovi cenu spotrebiča nijako kompenzovať.
6. V prípade, že zákazník získava darček chladničku HISENSE podľa podmienok tejto akcie, má možnosť vybrať si akúkoľvek inú chladničku z nášho sortimentu a uplatniť si na ňu zľavu vo výške 679,- e.
7. Zákazníkom poskytujeme počas kampane akčné zľavy na jednotlivé kuchyne nasledovne:
Kuchyne Dolti – akčná zľava 35%
Kuchyne Dolti Collection – akčná zľava 35%
Kuchyne Livanza - akčná zľava 35%
Kuchyne Bauformat – akčná zľava 35%


A na vybrané dekory kuchýň:
Dolti - M47 Hiqory , Musiq – akčná zľava 45%
Dolti Collection - Chocolate Day M81 – akčná zľava 45%
Livanza - Magica – akčná zľava 45%
Bauformat - Saint-Tropez – akčná zľava 45%


Poznáte HISENSE? To sú moderné technológie dostupné všetkým. Tak ako Oresi prináša dostupný dizajn pre každého a, firma Hisense sa riadi heslom, že ak technológie majú byť skutočne inovatívne, musia byť dostupné všetkým. Využite leto naplno, nech máte priestor na všetko, po čom túžite.Spotrebiče Hisense sú navrhované s dôrazom na moderné technológie. Práve vďaka tomuto prístupu je spoločnosť Hisense na svetovej špičke v oblasti smart televízorov, domácich spotrebičov, mobilných a komunikačných zariadení. Značka Hisense kladie pri vývoji a výrobe dôraz na dodržovanie štyroch kľúčových bodov, ktorými sú technológia, kvalita, čestnosť a zodpovednosť. Firma dbá o dodržovanie procesu zvyšovania kvality: skvelý výkon za dobrú cenu.

Darček: beznámrazová chladnička s mrazničkou dvojdverová HISENSE

Hisense RS670N4AC1 je voľne stojaci dvojdverový model v nerezovom prevedení s ochranou proti odtlačkom prstov a praktickými nastaviteľnými nožičkami pre stabilné umiestnenie. Chladnička patrí do energetickej kategórie A + a jej hlučnosť dosahuje iba 43 dB. Chladnička poskytuje objem 339 l v chladiacej a 177 l v mraziacej časti. Obsahuje unikátnu dvojitú zónu v podobe dvoch oddelení s nezávisle riadenou teplotou, ktorú môžete nastaviť podľa svojich požiadaviek. Okrem toho sa tu nachádza aj pokročilý chladiaci systém Multi Air Flow, ktorý sa stará o rovnomerné prúdenie vzduchu v chladiacej i mraziacej časti a tiež eliminuje kolísanie teplôt.

Vyniká obrovským vnútorným objemom, očarí dizajnom, poteší aj nízkou hlučnosťou, úspornou prevádzkou a množstvom praktických funkcií.

A+, objem 339/177l, technológia Total NoFrost, Multi Air Flow, funkcia Super cool, funkcia Super freeze, antibakteriálne tesnenie, Holiday mode, 178×91×64cm, farba nerez1
HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS