• 4. aprila 2019

Nemecké kuchyne s chladničkou Siemens zdarma

1


V temnote buďme odvážni s Oresi!

Nová dimenzia prémiovej triedy - to sú nemecké kuchyne značky Livanza a Bauformat v skvelých zľavách od Oresi, vybavených vstavanou kombinovanou chladničkou SIEMENS s inteligentným efektívnym chladením. Tieto kuchyne, navrhované poprednými dizajnérmi, vyrábame individuálne, presne na mieru vašim dispozíciam a požiadavkám, v ultramodernej nemeckej továrni.
Oresi Vám dáva viac. Napíšte nám, navštívte nás, volajte nám. My Vám vypracujeme 3D vizualizáciu a cenovú ponuku nezáväzne a bezplatne.

O chladničke : SIEMENS iQ300 coolEfficiency
Zabudovateľná kombinácia chladnička/mraznička v energetickej triede A++ a s 3 praktickými mraziacimi priehradkami. So svojou inovatívnou výbavou Siemens ponúkajú vstavané chladničky s mrazničkou dole pohodlné uskladnenie vašich výrobkov a zachovanie ich čerstvosti. Integrované kombinované chladničky s mrazničkou sú ideálne na každodenné používanie, ale pritom ostávajú diskrétne v úzadí. Tieto moderné spotrebiče môžete integrovať do vašich kuchynských skriniek a budú výraznou súčasťou vašej kuchyne.

• Chladiaci prístroj v triede spotreby energie A++ chladí veľmi efektívne.
• Veľa miesta ponúka bigBox pre optimálne uskladnenie veľkých kusov potravín, na zamrazenie a uskladnenie.
• Extra veľa miesta na ovocie a zeleninu: zostane pekne chrumkavá v priehradke Fresh Box s vlnitým dnom.
• Elektronická regulácia teploty: jednoducho a prehľadne nastavíte požadovanú teplotu.
• Všetky mraziace priehradky a odkladacie plochy je možné jednoducho vybrať, varioZone sa flexibilne prispôsobí vašim požiadavkám.

Podmienky akcie „Chladnička Siemens zdarma“:
1. Akcia platí od od 1. 6. 2019 do 30. 6. 2019 alebo do vypredania zásob.
2. Akcia platí v celej sieti ORESI Slovensko.
3. Akcia platí pre každého zákazníka pri nákupe kuchynských skriniek zn. Livanza a Bauformat v minimálnej hodnote vo výške 2 000 eur.
4. Spotrebič chladnička Siemens zaradená do ponuky: KI87VVS30.
5. Maloobchodná cena chladničky SIEMENS je 759 € s DPH.
6. Zákazník si môže vybrať aj iný spotrebič od Siemens, alebo akejkoľvek inej značky z nášho sortimentu. V takom prípade dostane zákazník zľavu na nákup tovaru vo výške akčnej ceny danej chladničky z akčného Oresi letáku 599 € s DPH.
7. Ak si zákazník vyberie spotrebič v nižšej hodnote, než je hodnota spotrebiča zaradeného do tejto ponuky, spoločnosti Oresi nevzniká povinnosť zákazníkovi rozdiel nijako kompenzovať.


Volajte a objednajte sa: +421 911 174 682


HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS