• 11. februára 2019

Máme pre vás darček z lásky k výhodnej cene kuchýň až 45 %

1


Z lásky k rodine robíme kuchyne.

Akciu plnú lásky sme pripravili pre 100 zákazníkov, ktorí si u nás zakúpia novú kuchyňu.
K výhodnej cene kuchýň až - 45% sme pribalili raňajkový set od Gorenje.
Rýchlovarná kanvica a funkčný hriankovač z novej kolekcie Gorenje Infinity v cene 119,80 eur v minimalistickom nadčasovom prevedení sú skutočnou ozdobou každej kuchyne.
Darujte si novú lásku! ...a naštartujte sa hneď... veď raňajky robia deň, spoločné raňajky sú splnený sen 😊

Viac info: Nové dekory, nové kuchyne, nová láska... Príďte sa pozrieť do našich štúdií, aké vedia byť kuchyne očarujúce. V každom priestore. Vypočujeme Vás, navrhneme, prispôsobíme, vyrobíme, dovezieme, namontujeme, nakalibrujeme na mieru. Nech je vaša nová kuchyňa príjemným zážitkom od jej zrodu až do konca. Všetko v duchu prevereného hesla: Oresi Vám dá viac...

Najmodernejší svetový dizajn a pritom elegancia do každej kuchyne, to je nová kolekcia Gorenje Infinity v kombinácii leštená mosadz a meď.

Hriankovač má priestor pre opečenie dvoch toastov naraz. Pomocou otočného gombíka je možné nastaviť si intenzitu – od svetlej, cez strednú až po tmavohnedú hrianku. Disponuje aj funkciou rozmrazovania/ohrievania a odnímateľnou miskou pre pohodlné vysypanie omrviniek.

Rýchlovarná kanvica má objem 1,7 litra. Je vybavená priehľadným indikátorom hladiny vody, viditeľným pre ľavákov aj pravákov. Nechýba jej ani funkcia automatického vypnutia po zovretí vody a ergonomická rukoväť.

Tento darček je ešte krajší v skutočnosti ako na obrázkoch.

Akcia platí pre prvých 100 zákazníkov (alebo do vypredania zásob), ktorí si zakúpia kuchynský nábytok v hodnote minimálne 1 000,- eur s DPH. Zákazníci dostanú k novej kuchyni 1 raňajkový set Gorenje z radu Infinity: rýchlovarnú kanvicu K17INF + hriankovač T1100INF.
Odporúčaná maloobchodná cena setu Gorenje je 119,80 €.

Volajte a objednajte sa: +421 911 174 682


HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS