• 10. októbra 2018

Dni Umenia v Kuchyni 17. - 20. októbra 2018

1


Srdečne vás všetkých inšpirácie chtivých pozývame na Dni Umenia v Kuchyni. Výstava umeleckých diel, dobrá káva, cooking show spojená s ochutnávkou, dizajnové kuchyne a spotrebiče, umelecký porcelán.. ..spájame dizajn, technológie a umenie pre každodenný život. Prinášame vám pekné a voňavé zážitky v spojení s uznávanými slovenskými umelcami.

Maliarka, umelkyňa a výtvarníčka, Noémi Kolčáková Szakállová vytvára v špeciálnom „live action painting“ bohyňu kuchyne, ochrankyňu domova, tak ako ju cíti a vníma uprostred Art Battle maľby a live cooking show. Okrem Bohyne Oresi vás čaká jej maliarska výstava kolekcie obrazov večných bohýň.

Bratislavská výtvarníčka Ivana Šáteková opäť spôsobuje rozruch. Tentoraz spojením svojho ironizujúceho prejavu a netradičného priestoru – kuchynských dvierok, vzniká jedinečná kuchynská zostava – umelecké dielo na tému stolovania, v ktorom nechýba ľahkosť a komiksový príbeh.

Toto jedinečné dielo môžete vydražiť v prospech neziskovej organizácie Raná Starostlivosť.

Otestujte najnovšie novinky zo sveta kávovarov od spoločnosti Siemens.

Prezrite si aj diela Petra Heribana, dizajnéra, art koncept špecialistu, predsedu Dozornej rady Slovenskej výtvarnej únie.

Úžasnú atmosféru navodzujú najnovšie kúsky z vianočnej kolekcie Villeroy Boch a umeleckého porcelánu Rosenthal v spolupráci s Potten & Pannen Staněk.

Vystavujeme úžitkové diela od svetových dizajnérov Philippe Starck, Ora-Ïto, Karim Rashid pre Gorenje, majstrov dizajnérov, pod jednou strechou.

Otvárame vám dvere nášho štúdia a miešame ingrediencie a farby v hrnci rovnako ako na plátne a vy môžete byť pri tom. V prostredí kolekcií moderných kuchýň od talianskeho dizajnéra Andrea Capovilla a máme pre vás dobrú kávu, ukážky šéf-kuchárskych zručností a peknú výstavu.

Príďte s nami osláviť umenie v kuchyni.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS