• 1. júna 2018

Luxusná a elegantná kuchyňa podľa najnovších trendov

1


Tmavohnedý dekor dreva v kombinácii s vysokým leskom vo farbe cappuccino je zostava kuchýň podľa súčasných svetových trendov.

Zostava kuchýň Fantasy a MAGIQ z nového radu Dolti Collection by Andrea Capovilla http://www.oresi.sk/dolti_collection/fotogalerie-dolti_collection.php vo vyhotovení jilm expressive a vysoký lesk cappuccino v interiéri navodí atmosféru luxusu a zároveň z nej dýcha taká potrebná pohoda a pokoj. Čelné plochy kuchyne sú z obľúbeného a odolného akrylu. Tento materiál vyniká výnimočne vysokým leskom. Pokiaľ ide o mieru lesku, akryl sa prinajmenšom vyrovnáva omnoho drahším lešteným lakom, v porovnaní s nimi je však odolnejší proti UV žiareniu aj poškriabaniu.

Pri kuchyni zákazníci zas ocenia variabilitu dvierok, ktoré sú vybavené integrovanými úchytkami. Ako sme už zmienili skôr, dvierka s integrovanými úchytkami pre nás vyrába talianska spoločnosť Arko. Sú výnimočné tým, že v hornej časti dvierok je vyfrézovaná nika, ktorá umožňuje vymeniť podľa priania a potrieb zákazníka vo výreze úchytky alebo na jeho zadnej stene farebný panel.

Kuchyne radu Dolti Collection v cenovo patria stále ešte do strednej triedy. Ich cena sa pohybuje na úrovni medzi značkami a . S ohľadom na kvalitu spracovania, špičkový dizajn a vyspelosť použitých materiálov na najvyššej úrovni odboru sa táto línia jednoznačne radí na prvé miesto z hľadiska pomeru medzi výkonom a cenou.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS