• 23. mája 2018

Oresi splnilo sen o krásnej kuchyni

1


Druhá premena tohtoročnej sezóny bola náročná. Stavebne, aj hľadaním riešení, ktoré spoja dohromady tri odlišné životné štýly obyvateľov bytu a vhodne ich doplnia kuchyňou. Z bohatej ponuky si preto dizajnéri vybrali dva moderné a elegantné povrchy. Horné skrinky sú z línie a spodné z línie Glam Face vo farbe hviezdny lesk achát. Obe kuchyne pochádzajú z nového radu by Andrea Capovilla.

1


V mestskom byte s dispozíciou 3 + 1 žije pani Olga, ktorá sa pričinením osudu odmalička stará o svoje vnúčatá, ktoré ju považujú za mamičku. Je totiž jediným členom rodiny, ktorého majú. Vychovávala ich sama, a to sa podpísalo aj na vybavení bytu, ktorý volá po rekonštrukcii. Hlavne preto, že vnúčatá dospievajú a majú väčšie nároky na súkromie, pretože sa tiesnia v preplnenej izbičke. Na prestavbu bytu nemá dôchodkyňa Oľga financie, sily ani invenciu. Preto sa Olga rozhodla prihlásiť do relácie „Ako sa stavia sen“.

1

Chaos vecí, ktoré doslúžili. Čo s tým?

Byt bol tak trochu pel-mel nesúrodého nábytku a množstva vecí. Dizajnéri Kamila Douděrová a František Kobližka preto hľadali cestu, ako splniť očakávania každého z členov rodiny a vytvoriť im na mieru zázemie v ich štýle. Aničke v metalovom, Ondrovi v bojovom, babičke na zbierku starých bábik. A k tomu harmonicky doplniť kuchyňu od Oresi.

1


Nakoniec sa to podarilo. Padla priečka medzi kuchyňou a mini spálňou babičky, obývacia izba sa zmenila na izbičku pre Aničku, tá má teraz izbu rovnako veľkú ako Ondra. A babičke dizajnéri vykúzlili zákutie v kuchyni s jedálenským stolíkom.

1


Moderná kombinácia MAGIQ a Glam Face

Kuchyňa so zázemím pre babičku je dnes vzdušná a svetlá, v kombinácii so svetlým drevom na stene. Jej zbierku bábik dizajnéri umiestnili na polopriečku medzi kuchyňou a jedálenským stolom. Bábiky ich inšpirovali dať kuchyni nádych secesie, ktorá je pripomenutá v obrazoch od Alfonsa Muchu na stene za jedálenským stolom. A viete, na koľko korún vyšiel nábytok do dvojradovej kuchyne MAGIQ s povrchom z akrylu vo vysokom lesku vo farbe bielej a s povrchom z HPL laminátu vo vysokom lesku vo farbe hviezdny lesk achát? Na neuveriteľných 31 870 Kč!

Povrch Glam Face s metalickými odleskmi pre Oresi vyrába francúzska spoločnosť Polyrey. A tento povrch má navyše antibakteriálny povrch s prídavkom striebra. S ohľadom na kvalitu spracovania, špičkový dizajn a vyspelosť použitých materiálov na najvyššej úrovni odboru sa rad Dolti Collection by Andrea Capovilla jednoznačne radí na prvé miesto z hľadiska pomeru medzi výkonom a cenou. A to je skvelá správa pre všetkých, ktorí uvažujú o nákupe kuchyne v strednej triede, no obávajú sa vysokých nákladov.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS