• 7. februára 2018

Nová sezóna a nové kuchyne Oresi v relácii Ako sa stavia sen

1


Od začiatku februára môžu diváci sledovať obľúbenú reláciu „Ako sa stavia sen“. V úvodnom diele premiérovej série na nich čakalo ohliadnutie sa za siedmimi premenami z predchádzajúcej série.

Čo všetko sa zmenilo, ako sú s odstupom času aktéri s uskutočnenými zmenami spokojní a ako sa im darí? Na návratový diel potom nadviažu premiérové osudy ďalších rodín, ktoré snívajú o lepšom bývaní. Nepôjde však len o premenu interiéru, ale aj o zmenu zažitých stereotypov, niekedy dokonca o zmenu životných postojov. „V novej sérii uvidia diváci veľmi silné príbehy ľudí, ktorí znášajú nepriazeň osudu s veľkou statočnosťou a životným optimizmom. Takmer nikdy sa im nestalo, že by pre nich niekto urobil niečo také veľké ako my. Sú tak vždy naozaj dojatí a šťastí. A z toho máme zakaždým veľkú radosť,“ prezrádza moderátorka Iva Kubelková.

1


Na čo sa máte tešiť?

Na zaujímavé, často aj nečakané bytové premeny a ľudské osudy, ktoré nie sú ako z románov so šťastným koncom. To čaká divákov televízie Prima v ďalšej, už sedemnástej premiérovej sérii obľúbenej relácie Ako sa stavia sen. Jedenástimi novými dielmi vás opäť prevedie moderátorka Iva Kubelková, ktorá je nielen sprievodkyňou ľudských príbehov, ale často aj rodinným poradcom či spovedníkom.

1

Rovnaké zostávajú i dve dvojice dizajnérov – Kamila Douděrová s Františkom Kobližkom a Andrea Hylmarová s Markom Povolným, ktorých už poznáte z minulých sérií tejto reality show.

Tieto dvojice doplní nový pár, zostavený z dizajnérov Zuzana Schubertová a Petr Hodan, ktorých už z minulosti tiež poznáte.

Nové kuchyne z Oresi

V mnohých reláciách sa objavia kuchyne z portfólia kuchýň Oresi, predstavia sa kuchyne z nového radu Dolti Collection by Andrea Capovilla. Architekti vybrali pre tento modelový rad kuchýň Dolti Collection tridsaťjeden najaktuálnejších dekorov a povrchov u špičkových a svetoznámych výrobcov.

A aké skupiny dekorov nová Dolti Collection ponúka? Predstavia sa tu napríklad jemné aj výrazné dekory s kresbou dreva s posilneným prírodným účinkom zreteľným na pohľad aj na dotyk. Napríklad dvierka ku kuchyni Big Picture vo vyhotovení dub country v Oresi vyrába z materiálu od spoločnosti Kronospan. Vynikajú perfektnou štruktúrou kefovaného dreva, ktorá je na pohľad aj na dotyk na nerozoznanie od prírodného dreva.

1


„Nechýbajú tu obľúbené hodvábne maty v najmódnejších lomených odtieňoch od nemeckej firmy Renolit a supermaty a drevodekory od rakúskej spoločnosti Fundermax, s povrchom, ktorý vás okúzli unikátnou upokojujúcou atmosférou, ktorý prinesie do vášho interiéru,“ vysvetľuje Dušan Všelicha, riaditeľ marketingu spoločnosti Oresi.

„Pre milovníkov lesklých kuchynských skriniek sme do sortimentu zaradili vyhľadávané lesky s hĺbkovým zrkadlovým efektom v nových a veľmi pôsobivých farebných odtieňoch od francúzskej spoločnosti Polyrey, novinkou sú hlboké lesky s metalickou reflexiou – teda lesky obohatené o množstvo rafinovaných odleskov,“ dodáva Všelicha.

Benefity

Nové materiály však ponúkajú aj veľa benefitov. Tak napríklad vysoké lesky majú antibakteriálnu úpravu, supermaty sú povrchy s úpravou obmedzujúcou odtlačky prstov, tzv. Anti-fingerprint. Vyznávačov módnych trendov zas nadchnú špeciálne art dekory inšpirované neobvyklými prírodnými materiálmi, akými sú napríklad železná ruda alebo púštny piesok. Novinky sa predstavujú aj v sortimente pracovných dosiek. Súčasnú ponuku okrem iného rozšírili synchronizované dosky, napríklad Dub True Nature. Synchronizácia pri tomto povrchu znamená, že škáry a suky v dekore sú totožné s priehlbinami v povrchu dosky a aj v jej hrane.V sortimente objavíte aj dvierka s integrovanými rúčkami. Pre Oresi ich vyrába talianska spoločnosť Arko. Čím sú zaujímavé? V hornej časti dvierok je vyfrézovaná nika, ktorá umožňuje vymeniť podľa priania a potrieb zákazníka farebný panel vo výreze rúčky alebo na jej zadnej stene. Vďaka tomu zvolená možnosť posúva každú kuchynskú zostavu k jedinečnému originálu.

V Oresi tiež myslia na nové možnosti dispozičných riešení svojich kuchýň. Preto významne rozšírili portfólio modulov, ktoré sú určené iba pre dvierka Dolti Collection. Ide hlavne o horné skrinky s výškou 96 cm vrátane troch políc, roletky, výklopy a pod. Vďaka tomuto obohateniu tak dizajnéri môžu ešte lepšie reagovať na náročnejšie dispozičné zadania zákazníkov.

Viac o nových materiáloch sa dozviete na .

Premiérové diely relácie „Ako sa stavia sen“ uvidíte už od pondelka 5. februára o 21.35 na Prime.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS