• 6. februára 2018

Aktuálna módna sivá v spoločnosti modrej a dreva

1


Na rade je ďalšia atraktívna novinka z , a to z nového radu kuchýň Dolti Collection by A. Capovilla. Ste odvážni? Potom vás zaujme táto kombinácia farieb a dekoru dreva. Ak máte dosť fádnych jednofarebných kuchýň a nechýba vám odvaha experimentovať s farbami, určite vás zaujme kombinácia prírodného dekoru, hladkého pozadia aj farebných akcentov na kuchynskom nábytku z nového radu . Naši dizajnéri tentoraz siahli do línií v dekoru dub Mara, Velvet Star v sivom supermate s úpravou proti odtlačkom prstov, tzv. Anti-fingerprint a Vznikla tak originálna moderná kuchyňa s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami povrchov. Supermaty a niektoré drevodekory Oresi dodáva renomovaná rakúska spoločnosť Fundermax.

Free Idea – široká škála možností

Táto kombinácia je takisto príkladom spolupráce Oresi s najvýznamnejšími nábytkárskymi firmami. Dvierka s integrovanými úchytkami pre nás vyrába talianska spoločnosť Arko. O čo ide? V hornej časti dvierka je vyfrézovaná nika, ktorá umožňuje vymeniť podľa priania a potrieb zákazníka vo výreze úchytky alebo na jeho zadnej stene farebný panel. Tento rys posúva každú kuchynskú zostavu k jedinečnému originálu.

Všetci zákazníci iste ocenia, že spoločnosť Oresi rozširuje aj ponuku modulov. Ide najmä o horné skrinky 96 cm vrátane troch políc, ďalej o roletky, výklopy a pod. Vďaka tomu môžu dizajnéri a predajcovia ešte lepšie reagovať na náročnejšie dispozičné zadanie zákazníkov.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS