• 18. januára 2018

Vysoký lesk v náručí moderného dekoru dubového dreva

1


Kuchyňa plná svetla a pohody. Tak pôsobí táto kombinácia dvoch odlišných typov povrchov použitých na zostave kuchýň Forever Young a Tree Talk z nového radu kuchýň Dolti Collection by Andrea Capovilla. Spojili sa tu vysoký lesk vo farbe magnólie a dekor dreva vo vyhotovení dub Craft sivý.

Zaujali vás nové dekory a povrchy? Ich výber pre nie je obyčajným zhrnutím širokej ponuky módnych vzorov. V sme si dali za cieľ vytvoriť kolekciu, v ktorej sa budú jednotlivé dekory v duchu súčasných trendov vo vzájomných kombináciách posilňovať a zvyšovať svoju estetickú hodnotu.

V kuchyni zostavenej z línií sa doplňujú vysoký lesk vo farbe magnólie od francúzskej spoločnosti Polyrey s dekorom dreva vo vyhotovení dub Craft v sivej farbe od výrobcu Kronospan. Oba materiály svojim používateľom prinášajú okrem estetických aj ďalšie benefity. Napríklad lesky s hĺbkovým efektom majú antibakteriálne povrchy s prídavkom striebra. Dekor dub Craft zas prekvapí príjemným pocitom pri dotyku. Teplý dojem navyše podporí štruktúra kefovaného dreva, ktorá tento materiál ešte viac približuje prírodnému drevu.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS