• 11. januára 2018

Elegantná trikolóra – kúzlenie s farbami a štruktúrami

1


Dnes vám predstavíme ďalšie novinky v kuchyniach Oresi a možnosti nového radu kuchýň Dolti Collection by A. Capovilla. Pozrime sa na ďalší z atraktívnych dekorov a ich kombinácií.

Obľúbili ste si dekor dreva, ale nechcete ho mať na celom povrchu kuchyne? Kuchyne spoločnosti a jej nový rad vám poskytujú nekonečné možnosti riešení. Dekor dreva navrhnite napríklad na čelné plochy spodných skriniek a skúste ho kombinovať s lesklým povrchom horných skriniek. Elegantné farebné riešenie tón v tóne je vám málo? Zvoľte ďalšiu farbu, ktorá finálny výsledok zdôrazní a dodá kuchyni punc originality.

Trendové a nadčasové: sivé a hnedé valéry

Zdá sa vám, že hnedá a sivá farba spolu nebudú ladiť? Presvedčíme vás o opaku. Každá z týchto farieb má mnoho odtieňov, navyše je vnímanie farieb prísne subjektívne a rovnaká farba alebo jej odtieň použitý na hladkom alebo štrukturálnom povrchu vo výslednom efekte vyznie odlišným dojmom. A tak sivá farba môže mať okrem klasickej sivej nádych do modra, do zelena alebo do hneda a týchto variantov môžu byť stovky.

V prípade kuchynskej zostavy si podáva ruku dub Cortona vo vyhotovení Matrix (tzn. embosovaná štruktúra s veľkým rozdielom matnou a lesklou líniou), vysoký lesk cappuccino a art dekor struktur. Spojili sa tu tlmené sivé a hnedé tóny s niekoľkými odlišnými typmi povrchov. Štrukturálnu kresbu dreva tu doplňujú perleťové odlesky hladkých lesklých horných dvierok vo farbe cappuccino a oceľovosivý štrukturálny povrch art dekor struktur z línie Steel Art.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS