• 8. januára 2018

Vysoké lesky: Nechajte sa okúzliť

1

Lesklé kuchyne sú medzi českými zákazníkmi stále v obľube. Preto sme do nového radu Dolti Collection by Andrea Capovilla zaradili vyhľadávané lesky s hĺbkovým zrkadlovým efektom v nových pôsobivých farebných odtieňoch.

Novinkou v rade Dolti Collection sú napríklad hlboké lesky, materiály s metalickou či perleťovou reflexiou – teda lesky obohatené o množstvo rafinovaných odleskov.

Lesk polodrahokamov

Nebojte sa kombinovať farby, dekory a štruktúry. Dávate prednosť farebnejšej kuchyni? Prezrite si dnešnú inšpiratívnu ukážku ostrovnej kuchyne zostavenej z kombinácie niekoľkých povrchov a farieb. Na ostrovčeku je použitý materiál jedľa kontrast zatiaľ čo skrinky predstavujú povrch hviezdny lesk (Glam Face) v jemných a elegantných odtieňoch karneol, jaspis, jantár a achát. Čím vás prekvapí? Určite svojou premenlivosťou, pretože tento trblietavý dekor reaguje na svetlo, a tak je v priebehu dňa každú chvíľku iný.

Do strehu! Nie je lesk, ako lesk

Lesklé kuchyne má Oresi v ponuke hneď v niekoľkých materiálových vyhotoveniach. Ide o akryl pri línii v bielej farbe Dolti arctic a Dolti cappuccino. HPL laminát napríklad v podobe kovovožltá, oranžová, champagne a ďalšie, alebo o lamino v tmavosivom lesku Dark Grey. V týchto prípadoch ide o kvalitné materiály od renomovaných výrobcov, ku ktorým patrí nemecký FUNDERMAX drevodekor a francúzsky POLYREY, HPL laminát s antibakteriálnou úpravou.

Prečo teda máte byť ako zákazník v strehu? Je to jednoduché. Stále sa ešte deje to, že si neinformovaní zákazníci porovnávajú ponuky trhu a porovnávajú napríklad MAGIQ s akrylovým povrchom s hlbokým leskom a odolnosťou vyššou, než majú laky, s bežným lesklým laminom z ponuky iných predajcov, ktoré je až štyrikrát lacnejšie. Bez skúseností porovnávajú neporovnateľné, pod heslom oboje sa leskne, tak je to rovnaké. A tak môžu napríklad v predajniach kuchýň v reťazcoch alebo aj u stolárov naraziť. Prieskum trhu nám prezradil, že ceny v sú výrazne nižšie než skutočne porovnateľné konkurenčné produkty. Kuchyne z Dolti Collection sú na úrovni omnoho drahších značiek.

Dolti Collection – nové dimenzie dispozičných riešení

V Oresi myslíme aj na nové možnosti dispozičných riešení našich kuchýň. Preto sme významne rozšírili portfólio modulov, ktoré sú určené iba pre dvierka . Ide najmä o horné skrinky 96 cm vrátane troch políc, roletky, výklopy a pod. Vďaka tomuto obohateniu môžeme ešte lepšie reagovať na náročnejšie dispozičné zadanie našich zákazníkov.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS