• 3. januára 2018

Nekonečné dialógy – kombinovanie dekorov a povrchov

1

Nekonečné dialógy – kombinovanie dekorov a povrchov

Ako sme sľúbili, postupne vám predstavíme novinky v kuchyniach Oresi a možnosti nového radu kuchýň Dolti Collection by A. Capovilla. Dnes sa zameriame na najatraktívnejšie dekory a vyhotovenia jednotlivých línií.

V článkoch, ktoré budú nasledovať, vám postupne predstavíme najatraktívnejšie dekory a vyhotovenia kuchýň a budeme vás informovať aj o ďalšom z benefitov, akým je určite nová dimenzia dispozičných riešení.

Vôňa dreva a čokolády

Patríte k tým, ktorí dajú prednosť decentnej kombinácii dvoch povrchov a farieb tón v tóne? Potom je tu práve pre vás ukážka možností kuchyne zostavenej z línií v príjemnom vyhotovení povrchu dub Ancona a hnedý hodvábny mat. Ide o dve farby a dva dekory v harmónii.

Už sme vás informovali o tom, že v ponuke máme tridsaťjeden nových atraktívnych dekorov podľa najaktuálnejších módnych trendov. Dizajnér Andrea Capovilla, ktorého rukopis nesie, o nej povedal: „Nový rad je koncipovaný tak, aby sa jednotlivé dekory medzi sebou doslova rozprávali. Nejde len o to, že niektoré kombinácie farieb spolu dobre pôsobia. Kládli sme dôraz na konkrétne odtiene farieb a dekorov, aby z ich spoločného dialógu vznikla ideálna harmónia. Majiteľom nových kuchýň prajeme, aby si užili nekonečné dialógy tejto kolekcie a pri výbere nezabudli na zlaté pravidlo dizajnu: Kto sa nebojí kombinovať, vyženie zo svojho života stereotyp!“

Najatraktívnejšie dekory a vyhotovenia

A aké skupiny dekorov nová Dolti Collection ktorú práve Oresi uvádza na trh, ponúka? V modelovom rade Dolti Collection napríklad nájdete jemné aj výrazné dekory s kresbou dreva s posilneným prírodným účinkom zreteľným na pohľad aj na dotyk. Nechýbajú tu obľúbené hodvábne maty v najmódnejších lomených odtieňoch od firmy Renolit a supermaty a drevodekory od rakúskej spoločnosti Fundermax, s povrchom, ktorý vás okúzli unikátnou upokojujúcou atmosférou, ktorú prinesie do vášho interiéru. Nezabudli sme ani na vyhľadávané lesky s hĺbkovým zrkadlovým efektom v nových pôsobivých farebných odtieňoch od francúzskej spoločnosti Polyrey, novinkou sú hlboké lesky s metalickou reflexiou – teda lesky obohatené o množstvo rafinovaných odleskov. Nielen vyznávačov módnych trendov nadchnú špeciálne art dekory inšpirované neobvyklými prírodnými materiálmi, akými sú napríklad železná ruda alebo púštny piesok.

Novinky predstavujeme aj v sortimente pracovných dosiek. Existujúcu ponuku okrem iného rozšírili synchronizované dosky, napríklad Dub True Nature. Synchronizácia pri tomto povrchu znamená, že škáry a hrče v dekore sú totožné s priehlbinami v povrchu dosky a tiež v jej hrane.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS