• 22. marca 2017

Začalo sa natáčanie relácie Ako sa stavia sen. Opäť s Oresi

O modernej, peknej a funkčnej kuchynskej linke sa vám nemusí len snívať. Kuchyňu získať takisto ako mnoho rodín vytypovaných do relácie Ako sa stavia sen. Dizajnéri do nej vyberajú zo širokej ponuky kuchýň Oresi.

1

Portfólio spoločnosti Oresi má širokú ponuku kuchynských liniek mnohých štýlov, materiálových i farebných vyhotovení, ktoré reagujú na súčasné trendy. „Ako sa diváci presvedčia v nových dieloch tejto relácie, ktorý sa v programovej ponuke televizie Prima objaví už v máji tohto roku, dizajnéri si cenia možnosť kombinovania skriniek z jednotlivých línií, ktoré ponúka tak stredná trieda kuchýň Dolti, ako aj prémiová trieda kuchýň Livanza,“ hovorí Dušan Všelicha, riaditeľ marketingu Oresi.

1

Ďalším bonusom je, že v Oresi dokážeme rýchlo reagovať na požiadavky dizajnérov, pretože premeny bytov vznikajú skutočne v šibeničných termínoch a na mieste sa niekedy zíde hneď niekoľko realizačných tímov naraz. V miestnosti sa tak stretávajú napríklad montéri našich kuchýň s montérmi dverí alebo s elektrikármi, ktorí inštalujú osvetlenie.

1

„Navyše dokážeme kuchynské linky prispôsobiť akémukoľvek priestoru a štýlu bytu. Prvá kuchyňa, ktorú v relácii predstavíme, bude pre divákov veľmi inšpiratívna. Ide totiž o zaujímavú kombináciu kuchýň z triedy Dolti. Viac už nebudeme prezrádzať. Azda len to, že sa v jednotlivých dieloch predstavia aj naše predajne vrátane nového štúdia v Čestliciach.

1

Reláciou bude divákov sprevádzať Iva Kubelková a realizácie premien interiérov budúmať na svedomí osvedčené dvojice dizajnérov Kamila Douděrová a František Kobližka, Andrea Hylmarová s Markom Povolným a Martina Pištěláková so Zuzanou Schubertovou.

Dnes vám predstavujeme realizačný tím televízie Prima a dizajnérov Andreu a Marka v akcii v našom novom štúdiu v Čestliciach.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS