• 18. decembra 2017

Predstavujeme Dolti Collection – najaktuálnejší dizajn v duchu svetových trendov

1


Spoločnosť Oresi v súčasnosti uvádza na trh nový rad kuchýň, ktorý pripravili architekti spolu s talianskym dizajnérom Andreom Capovillom. Preto tiež nesie jeho meno, Dolti Collection by Andrea Capovilla. V sérii článkov vám budeme predstavovať jednotlivé modelové línie našej novej kolekcie.

 

Dnes vám na fotografiách predstavujeme novú kuchyňu z radu . Ostrovná kuchyňa je zostavená z modelovej línie Steel Art.

Zoznámte sa: Art dekor corten a Art dekor struktur

Hrdzavý ostrovček je vo vyhotovení a ako ste si iste všimli na detaile kuchyne, povrch corten imituje vzhľadom aj štruktúrou oceľ odolnú proti korózii s charakteristickou a esteticky pôsobivou hrdzavou patinou. Zostava skríň za ostrovom predstavuje povrch Art dekor struktur s perleťovým povrchom. Kuchyňa poskytuje dostatok úložného priestoru. V ostrovčeku sú z jednej strany použité zásuvky, cargo, skrinky pod drez a umývačka. Naproti sú umiestnené plytké policové skrinky.

Architekti vybrali pre nový modelový rad kuchýň Dolti Collection tie najaktuálnejšie dekory a povrchy. Napríklad línia Steel Art sa opiera o dva mimoriadne povrchy od slávnej francúzskej firmy Polyrey. Z jej naozaj najmódnejších setov sme si vyberali v kolekciách Roche a Surf. Roche znamená francúzsky skala a ide o dekory inšpirované nerastmi, a to nerastmi, ktorých zaujímavú krásu doposiaľ nikto nevyužíval. V našom prípade ide napríklad o železnú rudu. Povrch Surf zas evokuje dotyk jemného piesku. V každom prípade nejde len o krásu na pohľad, ale aj o mimoriadne silný pocit pri dotyku.
1


HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS