• 19. septembra 2017

Kuchyňa ako prekvapenie pre dve seniorky. Od Oresi

1


Pani Libuša a jej dcéra Jana boli vybrané do relácie „Ako sa stavia sen“. Snívali o novej obývačke a izbe pre Janu, ale ako prekvapenie dostali ešte kuchyňu od Oresi.

Začnime však od začiatku. Obe ženy sú v dôchodku, bez partnerov a žijú spolu v byte, ktorý kedysi vybudovali svojpomocne Libuša s manželom. A po Janinom rozvode sa stal aj jej útočiskom. Keď náhle otecko zomrel, mamička Libuša vo svojom byte poskytla azyl ešte Janinmu synovi Petrovi, ktorý po rozvode tiež riešil problém, kam zložiť hlavu. V byte 3 + 1 tak dnes žijú tri generácie a ešte sem dochádza päť pravnúčat, ktoré má Petr z troch manželstiev. A zabudnúť nesmieme ani na dva psíky, papagája a rybičky.

1


Kuchyňa prišla ako prekvapenie

Vybavenie miestností dosluhuje a nevyhovuje ani jeho rozmiestenie. S tým si Jana nedokázala poradiť, a tak sa bez vedomia svojej mamičky pokúsila túto neúnosnú situáciu riešiť prihlásením do relácie „Ako sa stavia sen“. Po výbere rodiny sa dizajnéri Andrea Hylmarová a Marek Povolný rozhodli pre stavebnú rošádu, búranie a stavanie nových priečok, zamurovávanie dverí, opravu nerovností v podlahách, priečkach a stropoch. Navyše okrem obývačky a Janinej izby prerobili ešte chodbu a kuchyňu, ktorá bezprostredne nadväzuje na obývačku. Preto musela byť zariadená v zodpovedajúcom štýle.

1


Dizajnéri v vybrali kuchynskú linku zo strednej triedy a kombinovali do nej skrinky z línie s jemným drevodekorom v striebristo sivej farbe a biele skrinky z línie . Výsledkom je moderná, nadčasová a elegantná kuchyňa, v ktorej bude radosť variť. A čo je dôležité, nábytok linky v tvare písmena „L“ vyšiel na 47 800 Kč. Čo je opäť dôkaz, že novú kuchyňu si v Oresi vyberie naozaj každý záujemca.HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS