• 16. augusta 2017

Prémiová kuchyňa od Oresi: Darček k zafírovej svadbe

1


Manželia Jiřina a Jan bývajú v staršom domčeku. Zariadenie kuchyne a obývačky je síce zachované, no má už veľa rokov. A tak pánovi Janovi s dcérou a nevestou napadlo prihlásiť sa do relácie „Ako sa stavia sen“ a uchádzať sa o premenu.


Tá by mala byť prekvapením a poďakovaním manželke Jiřine za krásne prežitých 45 rokov spoločného života. Manželia teda oslavujú zafírovú svadbu. Ani im sa, samozrejme, nevyhýbali problémy, pani Jiřina totiž trpí zdĺhavou chorobou. A tak sa tu oceňovala vernosť a spoločnosť. menila starú kuchyňu za prémiovú.

1


Kuchyňa vo svetlej hráškovozelenej farbe je síce prívetivá a vyzerá zachovane, ale je vyše tridsať rokov stará. Kedysi stála na mieste obývačky a dizajnéri Kamila Douděrová s Františkom Kobližkom sa rozhodli vyhovieť prianiu manželov a navrátiť miestnostiam pôvodné dispozície. Navyše ich zmodernizovať a zladiť praktickosť aj estetiku.
Kamila s Františkom kuchyňu tentoraz vybrali z prémiovej triedy Na dvierkach kombinovali bielu farbu z línie a dekor dreva línie , ktoré doplňujú skrinky v tmavomodrej farbe z línie . Dizajnéri si ju síce pomenovali ako zafírovú, ale v ponuke Oresi ju nájdete pod označením Navy.

1


Pri inštalácii kuchyne montéri z museli zabojovať s veľkým problémom, ktorým boli krivé steny. Niektoré kuchynské skrinky kvôli nim vystupovali pred ostatné až o jedenásť centimetrov, ale odborníci z všetko na mieste vyriešili. Nový interiér je harmonický, jednoduchý a čistý, stvárnený v tónoch teplejšej sivej, béžovej s kontrastnou modrou, dekorom tmavšieho dreva Bosco Cameo a čiernym sklom kuchynských spotrebičov. Nábytok z prémiovej triedy do tejto veľkej zostavy vyšiel na 94 829 korún..HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS