• 3. augusta 2017

Sme v polovici akciového obdobia Oresi vracia peniaze.
Pravdepodobnosť výhry je jedinečná!

1


Všimli ste si, že akciové obdobie, počas ktorého sa môžete stať jedným zo 150 šťastných majiteľov zľavy vyššej aj viac než 100 % z hodnoty nákupu, sa už prehupla do mesiaca augusta?


Akcia platí na objednávky uzatvorené do konca tohto mesiaca. Neveríte, že niekto môže získať viac než 100 % z hodnoty nákupu? Je to možné preto, že každý, kto si kúpi kuchyňu , alebo , získa jeden až osem kódov na účasť v hre podľa toho, v koľkom týždni akciového obdobia si kuchyňu kupuje.

Spoločnosť Oresi je najväčším predajcom kuchýň v Českej republike a o rovnaké postavenie sa usiluje takisto na Slovensku. Pre svojich zákazníkov spoločnosť pripravila hru „Oresi vracia peniaze“ a počas doterajších kôl vrátilo Oresi zákazníkom vyše 18 miliónov korún.

Pripomeňme si niektorých výhercov

Títo šťastlivci získali späť buď celú cenu svojej novej kuchyne, alebo jej časť. Pripomeňme si dnes tri rodiny, ktoré získali stopercentné zľavy v prvých kolách súťaže. Napríklad pani Viera Bačeová z Martina si v Oresi v Žiline kúpila skutočne veľkú kuchyňu za 2 430,80 €. Jedného dňa jej doma zazvonil telefón a pani Bačeová sa z Oresi dozvedela, že získava späť takmer dva a pol tisíca eur. Radosť mala naozaj veľkú.

1


1. Viera Bačeová
2. Josef Pospíšil
3. Ján JasenovskýTo pán Josef Pospíšil z Liberca sa prejavil ako správny hráč a už dva týždne pred oznámením výsledkov sa chodil každý deň pozrieť na web Oresi, či sa objaví na zozname šťastných. Pretože si zaobstaral veľkú a dokonale vybavenú kuchyňu, s napätím čakal, či a koľko peňazí vďaka Oresi ušetrí. A stal sa dieťaťom Šťasteny, pretože vyhral 100 % zľavu a Oresi mu vrátila 99 147 Kč. Pán Ján Jasenovský z Piešťan si v trenčianskej predajni Oresi kúpil veľkú kuchyňu Samoa Latea za 2 731 €. Telefón z Oresi ho prekvapil v byte u zákazníka a nikdy nezabudne na okamih, keď sa dozvedel, že mu spoločnosť celú túto sumu vráti. Radostnej novine nemohol uveriť a radšej sa bežal ubezpečiť do trenčianskej predajne, či je to pravda. Potvrdenie skutočnosti mu doslova vohnalo slzy do očí.

1


4. Dana Cábová
5. Lenka Marková s přítelem
6. Martina Vlčková s manželem


K ďalším výhercom patrili napríklad ešte Dana Cábová, Lenka Marková alebo Martina Vlčková s manželom. A v tomto roku budú niektorí výhercovia o mnohošťastnejší, pretože výhra môže byť ešte väčšia. Plné znenie pravidiel nájdete na webových stránkach .HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS