• 7. júna 2017

Zmena počas premeny? Pre Oresi žiadny problém

Tretia premena tohto roka bola skutočne výnimočná. Prebiehala totiž v chatke zo sedemdesiatych rokov minulého storočia. Trvalo v nej žije pani Vendula s partnerom Jardom a vychováva tu svoju päťročnú vnučku Markétku, ktorú má riadením osudu v pestúnskej starostlivosti.1

Chata je v neutešenom stave a dizajnérky Martina Pištěláková a Zuzana Schubertová sa rozhodli premeniť ju kompletne od prízemia po strechu a zmenou dispozícií jednotlivých miestností z nej urobiť plnohodnotné bývanie. Spoločnosť sa postarala o zložitú premenu rozpadajúcej sa kuchyne.

1

Dizajnérky sem pôvodne naplánovali kuchynskú linku koncipovanú do tvaru písmena L. Vybrali vanilkovú kuchyňu s povrchom z fólie zo strednej triedy . Pani Vendula totiž už mala chatárskeho vzhľadu interiéru so zmesou rôznych dekorov dreva plné zuby. Dvierka nových kuchynských skriniek majú jemné frézovanie, kuchyňa sa dobre hodí k vidieckemu štýlu, ktorý umocňuje jemný obklad v patchworkovom vzhľade. Pritom je vybavená modernými výkonnými spotrebičmi.

Keď sa začala inštalácia kuchyne, zistilo sa, že kvôli nosnej konštrukcii, utajenej za dreveným obkladom, nemôžu montéri kuchyňu postaviť do plánovaného „elka“, ale musia ju usporiadať ako dvojradovú. A potrebujú teda okamžite zmeniť počet a typ skriniek.

1

Zuzana zavolala do Oresi a s pánom Janom Sladkým problém okamžite vyriešila. Najväčšia z premien tejto relácie sa aj vďaka pohotovej reakcii Oresi zvládla vo vymedzenom čase. A viete, na koľko korún vyšiel nábytok do dvojradovej kuchyne ROMANTIQA vrátane vysokých skríň na potraviny, vstavanú mikrovlnku a chladničku s mrazničkou? Na neuveriteľných 36 980 Kč! Čo je skvelá správa pre všetkých, ktorí uvažujú o nákupe kuchyne v strednej triede, ale obávajú sa vysokých nákladov.

1

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS