• 22. mája 2017

Oresi splnilo ďalší sen. Slzy radosti tiekli prúdom

Táto premena mala byť veľkým prekvapením pre pani Ivanu, mamičku dvoch dospelých dcér Petry a Ivany. Tie sa rozhodli, že mamičku bez jej vedomia prihlásia do relácie Ako sa stavia sen, pretože by jej rady dopriali novú kuchyňu od Oresi.


Samy na takú rekonštrukciu nemajú peniaze, a tak skúsili šťastie. To im prialo a premeny sa ujali Andrea Hylmarová a Marek Povolný a prekvapenia sa nakoniec dočkali všetci zúčastnení.
1

Dizajnéri totiž do premeny okrem kuchyne, ktorú dodala spoločnosť Oresi, zahrnuli ešte obývačku, chodbu a zádverie. Celý koncept premeny sa odvíjal od mamičkinej záľuby v starých kameninových hrnčekoch, dreve a rustikálnom štýle.

1

Dizajnéri sa „odpichli“ práve od kameniny. Kuchyňa v rustikálnom štýle bola pred rokmi veľmi obľúbeným modelom. Dnes už dosluhovala. Dvierka vŕzgali, úchytky zostávali pri otváraní skriniek v ruke.

Fantázii sa medze nekladú

V kuchyni zo strednej triedy Dolti Andrea s Markom opäť popustili uzdu fantázii a ukázali, ako dobre sa kombinuje nábytok z niekoľkých línií kuchýň. Tentoraz kombinovali hladké plochy so štrukturálnym povrchom v dekore dreva.

1Obľúbená biela farba na skrinkách z línie sa tu tak stretla s najmódnejším sivým odtieňom, lávou inšpirovaným dezénom a jemným drevodekorom v sivastom z línie MAJESTIQ. Pretože sa dizajnéri pustili aj do premeny obývacej izby, v ktorej je dosť miesta, presunuli sem z kuchyne jedálny stôl, ktorý v kuchyni bránil voľnému priechodu do izby.

1

Kuchynská linka s pracovným ostrovčekom, s vysokou skriňou na potraviny a skriňou na vstavanou chladničku s mrazničkou vyšla na 67 842 Kč. To svedčí o tom, že o peknej a funkčnej kuchyni nemusíte len snívať.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS