• 26. januára 2016
1

Nové kuchyne Livanza

Prémiové kuchyne Livanza patria do portfólia našich vlastných značiek. Pre Oresi tieto kuchynské linky navrhujú poprední dizajnéri a vyrábajú sa individuálne, presne na mieru dispozíciám a požiadavkám zákazníkov v ultramodernej nemeckej továrni. Kuchyne ponúkajú široký výber dekorov, farebných odtieňov a rôznych typov vyhotovení povrchov v duchu aktuálnych trendov.

Navyše prinášajú najlepší pomer medzi výkonom a cenou v prémiovej triede na trhu. Variabilita možných usporiadaní a vybavení je nekonečná, preto si v dobre navrhnutej kuchyni Livanza prácu budete doslova užívať.

Koncert štruktúr, dekorov a farieb

I v tomto roku sme sortiment týchto kuchýň rozšírili. Poteší vás napríklad kuchynská linka Sonata v módnom matnom laku v odtieni striebra mesačného svetla a pieskovej béžovej.

Alebo moderné kuchyne v bielom laku s jemným matným povrchom pripomínajúcim zamat, ktorý novej elegantnej línii dal tiež meno Velvetia.

1

V modernom interiéri sa dnes stále viac uplatňujú kombinácie materiálov, dekorov a farieb. Reagovali sme aj na tento trend a zaradili sme do našej ponuky nové dekory Tewa s krásnou kresbou dreva, napríklad svetlého dreva alpského buku. Odporúčame ho kombinovať napríklad so skrinkami Eruka, lakovanými na čierno vo vysokom lesku.

1

Trendový dizajn dubového dreva modelového radu Virginia naši dizajnéri spojili s vysokým leskom bielej kuchyne Eruka. Vznikol umelecky poňatý interiér s mimoriadne útulnou domácou atmosférou.

1

Záujemcov o farebné kuchynské linky nadchne spojenie kuchyne Virginia v dekore zemitého dubu s hladkými farebnými plochami skriniek Savana v odtieni Mango.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS