• 10. február 2015
1

Ľudia v Beverly Hills a v Prahe 9 si kupujú rovnaké kuchyne

Beverly Hills je samostatná mestská časť obrej aglomerácie Los Angeles, a to hneď vedľa filmárskej štvrte Hollywood. Beverly Hills si napokon za svoju adresu vybralo množstvo filmových hviezd, pretože je to veľmi krásne miesto a odkiaľ to majú blízko do práce.

A práve mnohí obyvatelia Beverly Hills nedávno zavítali na otváraciu párty novej atraktívnej budovy nového kuchynského štúdia nášho nemeckého partnera, spoločnosti Bauformat. I my v Oresi sme našim priateľom blahopriali k otvoreniu predajne. Sme radi, že tieto prémiové kuchyne si teraz môžu vyberať nielen ľudia z celej Českej i Slovenskej republiky, ktorí navštívia ktorékoľvek z našich takmer 70 kuchynských štúdií, ale i obyvatelia z Beverly Hills, Hollywoodu, Santa Monicy a celého Los Angeles.

Ako vidíte, nová predajňa Bauformat je veľmi krásna, čo súvisí s tým, že ju pre túto nemeckú značku navrhol slávny kalifornský architekt Michele Saee. Jeho budova kuchynského štúdia bola veľmi pozitívne hodnotená odbornými médiami a ich recenzentmi. Napríklad prestížny server Architect’s Newspaper napísal: Dizajn zreteľne prevzdušňuje a zjasňuje prominentný roh, na ktorom budova stojí, pričom vytvára intímnu väzbu medzi interiérom a priľahlými ulicami.

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS